Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap megtámadt egy kutya....

Jánosgazda kérdése:

Tegnap megtámadt egy kutya. Mit kellene ilyen kor csinálnom?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a szomszéd kutyát a kapunál ugrálni (egy méretes kan boxer keverékről van szó), mert kinn maradt véletlenül amikor kinyitotta a szomszéd a kaput. Máskor is meg szokott ez történni, mindig kimegyek és beengedem, de tegnap sokkal másabb volt. Odamentem elkezdett morogni, majd nekem támadt, én elfordultam és visszafutottan, nem volt időm a kaput se kinyitni csak átugrottam a kerítésen (pedig nem alacsony), és majdnem meghaltam úgy megijedtem. Szerintem ez a taktika egyáltalán nem volt helyes amit csináltam, de egyszerűen az ösztöneim irányítottak.Köszi

2014. jún. 30. 16:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Mindenképpen szólj a szomszéd odnak, hogy megtámadott a kutyája.Lehet, hogy valami ingerelte a kutyát és csak az volt a baj.
2014. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Máskor ne menj oda beengedni, szerintem csak védte a házat, a területét, azt hitte, hogy be akarsz menni.
2014. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj a szomszédnak, nem tarthat rettegésben!
2014. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De miért te engeded be a szomszéd kutyáját?


Nekünk egyszer elromlott a zár, és amikor rá volt fordítva a kulcs akkor is el lehetett húzni a kaput.

De ezt nem tudtuk.


Tehát bezártuk a kaput mint mindig, és elment a kapu előtt postás, macska, stb, és ahogy ugrált a kutya valahogy kilökdöste a kaput, majd kiment.


Az ég világon semmit nem csinált, de egyből összebolydult az egész utca, valaki még a rendőrséget is kihívta.


Szerintem szólj a szomszédnak, mert 1-szer ilyen előfordulhat bákivel, de hogy rendszeresen valahogy kint marad a kutya? Főleg, hogy még bánt is másokat.

2014. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon felelőtlen a szomszéd, aki kint hagyja a kutyáját, szólj neki, hogy megtámadt és megtámadhat másokat is, az neki sokba fog kerülni, nem beszélve arról, akit majd megmar esetleg.
2014. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mivel már többször is kint volt felügyelet nélkül, beszélj a gazdáival, hogy rád morgott...és tegyenek róla, hogy egyedül ne legyen kint. Ha mégis, akkor feljelentést teszel kutyával való gondatlan veszélyeztetésért
2014. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én meg nem tudok írni, mert nem ilyen kor hanem ilyenkor :)
2014. jún. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!