Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Családi nyaralás miatt, ha...

Családi nyaralás miatt, ha nem viheted magaddal a kutyád beadnád megőrzőbe kb 1 hétre, vagy a szomszédra bíznád, esetleg nem mennél el a nyaralásra?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem mennék a nyaralásra, vagy ha mindenképp szeretnék elmenni, akkor az egyik kutyámat a tenyésztőjére bíznám addig, a másikat meg egy barátra.
2014. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Szomszédra nem bíznám, eleve be se jöhetne tőlük :D Megőrzőbe/panzióba se adnám.

2014. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak kutyabarát nyaraló, vagy nincs nyaralás.

Nem bíznám a szomszédaimra a kutyáimat (a házban van tacskó, bolognese, pincser, de mind annyit nyom, mint egy hízósertés).

Eszembe sem jutna antikutyás nyaralásra menni. :)

2014. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szomszédra merném bízni, mert kis kora óta ismerik egymást és együtt szoktunk menni sétálni és nagyon ért kutyákhoz.
2014. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A testvéremre bíznám, de csak akkor, ha valóban olyan helyre mennénk, ahová jobb is neki, ha nem jön. Ha kirándulni megyünk, mindig visszük magunkkal, a szállás még sosem volt probléma, sem a kulcsos ház, sem az 5*-os hotel.
2014. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elvinném magammal, ha pedig megoldhatatlan akkor elvinném édesapámhoz, vele imádják egymást és tudom hogy jobb helyen nem is lehetne. Hogyha egyik verziót sem tudnám megoldani, akkor inkább nem mennék nyaralni, mint másra bízzam.
2014. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel a nyaralást mi tervezzük, ezért eleve csak olyan helyben gondolkozunk, ahol a kutyáink is jól fogják érezni magukat.
2014. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kutyabarát helyeket nézek, de volt hogy nem tudtuk őtvinni, addig a tenyésztőnél volt, panzióra nem szívesen, szomszédra meg pláne nem bíznám.
2014. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyiket anyuékra bíznám, a másikat pedig egy barátomra. Mondjuk egy hét alatt szerintem ősz lenne a hajam az aggodalomtól, szóval nem hinném, hogy 4 napnál többre itthon hagynám őket.
2014. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én anyukámra bíztam eddig mindig. De bízhatnám a közvetlen szomszédunkra is vagy a párom öccsére, de akár még a tenyésztőjére is.
2014. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!