Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon fajtiszta amerikai...

Vajon fajtiszta amerikai staffordshire terrier kutyám van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


[link]


[link]


[link]



2014. júl. 1. 11:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
előbb írtam van törzskönyve? Gyanítom hogy nincs szóval, max fajta jellegű keverék....
2014. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

nincs törzskönyve, de az utóbbi kutyusról mit tudtok mondani? fajtatiszta?

[link]

2014. júl. 1. 11:30
 13/29 anonim ***** válasza:
62%
Neked is ilyen gyors a felfogásod? Most irtam hogy akkor NEM!
2014. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
azt hidtem a hogy a másik kutyát kommentelted, de nem kell bunkónak lenni, nem azért irtam bakker
2014. júl. 1. 11:34
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem fajtatiszta amstaff.
2014. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Jobban hasonlít egy Staffihoz a második kutyus.A tigris csíkos még fiatal,ha mind2 szülője staffi volt,akkor nem éppen a legjobb párosítás szerintem.


De csak akkor fajtatiszta ha van törzskönyve.Ha nincs akkor csak fajtajellegű keverék.


Ha annyira fontos,hogy staffi legyen akkor tenyésztőtől kellett volna venni törzskönyves,szűrt kutyát.

2014. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

nem annyira fontos mert nagyon szeretjük, csak kiváncsi voltam hogy mit gondoltok tk-s kutyusra sajnos nem volt pénzem, de nem is baj.

köszönöm mindenkinek a válaszát és a segitőkészségét!

2014. júl. 1. 11:39
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik kutyának nincs törzskönyve annak származhat anyja-apja ugyanabból a fajtából, mégis senki sem tudja megállapítani a felmenőit. Szóval ha nincs törzskönyv csak fajtajellegű keverék vagy keverék lesz, így kár kérdezgetni ilyet főleg kép alapján, senki sem tudja megmondani majd.

De ettől még ugyanolyan szép és aranyos, mint egy fajtatiszta kutya. :)

2014. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

A törzskönyv. Ha nincs törzskönyv, akkor a kutyád fajtajellegű keveréknek számít.

Ha bőgve a földhöz vered magad, ezen akkor sem változtat semmi.


Ha fajtatiszta kutyát akartál volna, akkor tenyésztőtől veszel, törzskönyvvel, ennyi.

2014. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
97%
"de nem is baj" De, rohadtul baj, mert a fajtamentők dugig vannak, te meg pénzt adsz egy gyökérnek, hogy gyártson mégtöbb felesleges kutyát....
2014. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!