Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog meg a kutyám?

Miért morog meg a kutyám?

Figyelt kérdés
Van, hogy nem enged ki a házból. Volt olyan, hogy odajött hozzám, hogy simogassam és amikor hozzáértem elkezdett morogni. Vagy volt, hogy felmászott az ölembe és akkor morgott illetve majdnem megharapott. Mi lehet ennek az oka?
2014. júl. 1. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Első gazda vagy, vagy menhelyi esetleg a kutyus? Kölyökként, vagy felnőttként került hozzád? Milyen fajta? Ezek lényeges dolgok, mert nekem pl. menhelyről hozott keverékem van, felnőttként került ide. Ő bizonyos szituációkban morgott meg, főleg ételféltés miatt, vagy ha rászóltunk valamiért. Ez nála lehetett attól ,hogy bántalmazták, vagy harcolnia kellett az ételért. De lehet a kutyád valami túltenyészett idegbeteg fajta.
2014. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kicsit idegbeteg a kutyus. Házhoz hívható kiképzőn nem gondolkodtatok?


1-es:

Nekem is befogadott kutyám van, felnőttként került ide és előtte kóbor kutya volt. Na ő akármit csinálok, nem mer megmorogni, ha hisztizik és grabancon fogom, akkor is csak nyekereg, de nem morog :D Pedig biztos bunyózott sokat, mert tele van hegekkel, mégis... Érdekes mennyire más minden kutya :)

2014. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
azért a gazdin is múlik mennyire tudja kézben tartani, persze vannak kivételek, de a döntő többségben a gazdik nevelik félre
2014. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még kölyökként került hozzám egy másik gazditól. Amikor kicsi volt nagyon félénk volt, szerintem előző gazdája verte amúgy. Keverék kutyusról van szó.
2014. júl. 1. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
#2. Már leszoktattuk róla és már ő is rájött, hogy itt nincs mitől félnie. Valóban nem egyformák a kutyák, ez nem olyan meglepő, épp oly különbözőek, mint az ember. Ők sem egyformán élnek meg dolgokat. Két kutyát fogadtunk be, a másik kezdetek óta olyan, mint egy nyuszi :-) Érdemes vizsgálni és szem előtt tartani az okokat, de valóban nem szabad hagyni.
2014. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor viszont nem ti vagytok a főnök a szemében, ajánlom hogy hívjatok házhoz kiképzőt
2014. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!