Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog és vicsorog meg a...

Miért morog és vicsorog meg a kutyám? Lent írom.

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kan Staffordshire-Boxer keverék kutyám. Szoktam vele birkózni de már kiskorától, a hátára fektetem megfogom a mellkasát és úgy szoktam játszani vele, dögönyözöm. Mostanában viszont mikor bepróbálkozok ezzel megmorog és vicsorog, van, hogy odakap, nem harap meg csak figyelmeztető jelleggel. Ezt miért kezdte el csinálni? Kezdek aggódni.
2014. máj. 7. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy fáj neki valahol?

Ha ilyen hirtelen jött a dolog,én valamilyen eü. problémára gondolnék.

Mióta van az a "mostanában"?

2014. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább már ne csináld. Szerintem megváltozott a kutya.
2014. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kutya a hátára fekszik, ez a megadás jele. Az is lehet, hogy téged maga alá sorolt a hierarchiában, és ezért nem veszi jó néven, ha te ledominálod.

Ha nem egészségügyi dolog van a háttérben, akkor mindenképpen a falkavezérségre kellene rágyúrni.

2014. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hónapja kezdte el csinálni, végig masszíroztam, nyomkodtam neki az egész testét és semmi negatív reakció nem volt rá, tűrte... Akkor valóban a dominancia lenne? Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!