Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta Bolognese kutyám...

Rákócziné Anikó kérdése:

Fajtiszta Bolognese kutyám van és 2 hete van velem, mindenkire morog, hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kutyaiskola!
2013. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya?
2013. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mit csinálsz amikor rámorog vkire?
2013. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sn0wf0x ***** válasza:
86%
Mennyi idős és honnan került hozzád? Tudsz valamit az előéletéről?
2013. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem is ilyen kutyám van és ezzel eddig nincs is gond,de ha már zavar,akkor szólj rá,vagy találj ki valami"büntit"hogy leszokjon róla.Én is így csináltam.Rászóltam,vagy éppen kézbe fogtam és abbahagyta,mert tudja,hogy a gazdit szeretni kell.
2013. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 hónapos, rászólok erélyesebben ha morog akkor egy pillanatra elhallgat de ugyan úgy folytatja, amikor már nagyon mérges akkor feléjük is ugrik és ugatja odakap
2013. okt. 5. 07:27
 7/12 anonim válasza:
Hát...Próbáld meg akkor megfogni,ha viszont nagyon mérges,akkor inkább ne.Vannak olyan könyvek,amelyek szót ejtenek erről a témáról is,feltétlenül nézz meg egyet!
2013. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! esetleg a címét is tudod annak a könyvnek?
2013. okt. 7. 10:54
 9/12 anonim válasza:
Én vagyok az utolsó válaszolód,hát...konkrét neve nincs,de a kisállatboltokban,könyvárusoknál,könyvtárban biztosan van kutyakezelő,kutyanevelő könyv.Kb.ilyen címekkel találkoztam már.Hogyan nevelj kutyát,kutya nevelése problémamentesen stb.Az a lényeg,hogy megtaláld.Sok sikert.
2013. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mony ***** válasza:
Nekem egy 7 hónapos Yorkim van,5 hónaposan került hozzánk és mindenkire morgott.Mondjuk még mindég morog,de csak akkor ha valaki hirtelen rá akar cuppanni (simi meg "jaj de cuki vagy" ) Mi suliba járunk,hogy szocializálódjon és nagyon jól működik a dolog.Már kezd barátkozni,nem fél annyira az emberektől és az állatoktól.Ha valaki simizni akarja akkor mond neki,hogy ne rögtön a fejét simizze,hanem hagyja,hogy a kutyusod menjen oda hozzá szaglászni.Esetleg adj jutalomfalatot annak,akivel össze akarod barátkoztatni,hogy ő adja oda,akkor majd lassan megbarátkozik.
2013. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!