Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vegyszert használnak a...

Milyen vegyszert használnak a bűzmirigy elsorvasztására az állatorvosok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A bűzmirigyet ki szokták nyomni, ha nem ürül magától. Ha túl gyakran kell nyomni, 2-3 hetente, akkor már komoly bajt is okozhat, tályog keletkezhet. Ilyen esetekben szokták műtéti úton eltávolítani, de elsorvasztani nem lehet.
2014. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehet, ez egy újabb fajta eljárás.
2014. júl. 2. 10:49
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Nem hallottam még ilyesmiről, szerencsére nincs is szükségünk rá. Ha valami új eljárás, kérdezd meg az állatorvosod.
2014. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már beszéltem Vele erről, csak ezt nem kérdeztem meg. Ha valaki tudja, írja le légyszi. Egyébként ez sokkal kevésbé kockázatos, mint a hagyományos műtét.
2014. júl. 2. 14:33
 5/7 Akiteki ***** válasza:

Biztosan kevésbé kockázatos, hiszen nem kell altatni hozzá.

Ha szükség van rá és hatásos, akkor mindegy mi a neve. :)

De azért nagy fájdalom lehet úgy is, ha nem kell vágni.

2014. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Altatva csinálják. De nincs vágás, nem vágnak el véletlen olyat, amit nem kéne stb... utána nincs seb, varrat.

Ja és ha már havonta kell nyomkodni a bűzmirigyet, és a füle folyamatosan gyulladt tőle, akkor már csak megváltás lehet.

2014. júl. 2. 15:06
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Szegény! :(
2014. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!