Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS! Mi lehet a baja?

SÜRGŐS! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves tacsim. Az előbb adtam neki reggelit. Kint feküdt a virágok között, mikor hívtam, nem akart felkelni, picit hisztizett, azt hittem, hogy csak játékból, ezért elkezdtem noszogatni. Hozzáértem a csípőjéhez, mikor hangosan felsírt és összerezzent. Ugye ez nem kezdődő dysplasia?

2014. júl. 2. 10:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Keverék kutyusról van szó, és ezelőtt sose csinált ilyet.
2014. júl. 2. 10:15
 2/14 anonim válasza:
Mindenképpen vidd el orvoshoz, ez nem játék.
2014. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az nem így fáj.Inkább gerinc problėma lesz,ideggyulladás,ami gyakori az ilyen hosszú gerinc/rövid láb kutyákon.
2014. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz minél előbb!
2014. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az orvos az alap (lassan vip kedvezményt kaphatnánk...). Csak addig, mit csináljak vele?

Most kint fekszik, még a vakargatás sem kell. :(

Még sosem csinált ilyet. A gerincére is mindig vigyáztam, nem erőltettem, nem emelgettem, nem hagytam, hogy két lábra álljon. Tegnap még semmi baja nem volt. Vidáman rohangált, játszott.

2014. júl. 2. 10:39
 6/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem tűnik hosszúnak a gerince, mint egy fajtatiszta tacskónak. Jóval magasabb is, mint egy tacsi. Testalkatra talán egy beagle-höz tudom hasonlítani.
2014. júl. 2. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a tacsik hajlamosak gerincproblémára, például porckorongsérvre. Minél előbb vidd el az orvoshoz, amilyen hamar csak tudod.
2014. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lépcsőzni sem szokott.
2014. júl. 2. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:
A kutyád már idősödik.A kora miatt is lehet izületi gondja. Ne piszkáld és majd az orvos megállapítja, mi okozza a tüneteit.
2014. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott egy eset. Ősszel nagyon beteg volt, és gyógyszerezni kellett naponta háromszor. Reggelente anyukám látta el. Akkor már elég hidegek voltak az éjszakák, ezért a házában aludt. Anya megpróbálta kicsalogatni, ami képtelenség volt, mert utálta azt a gyógyszert, így megpróbálta kihúzni. Akkor is hangosan, fájdalmasan felsírt. Ezt csak anyukám elbeszéléséből tudom, mert akkor én még aludtam, de ezt akkor betudtuk annak, hogy nagyon beteg volt (nagyon le volt gyengülve). Lehet, már akkor is emiatt sírt fel?
2014. júl. 2. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!