Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya aludhat agyban?...

Kiskutya aludhat agyban? Azoknak a valaszat varom akik kutyaval alszanak.

Figyelt kérdés
Mindenkeppen szeretnek vele aludni, ha elhozzuk elso nap mar lehet vagy nem ajanlott?

2014. júl. 2. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Aludhat csak nehéz lesz aztán leszoktatni.
2014. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

inkább ne aludj kiskutyával, még ha veled akar akkor se. Nekem cicám volt, amikor kicsi volt mindig fel akart szökni, aztán 3 óra múlva rájött, hogy hát nem olyan jó dolog amikor a gazdi a 60 kilójával ráfekszik :D


de olyan is volt hogy ahogy fordultam leesett az ágyról

2014. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Én az elején nem aludtam vele még pedig azért mert nem tudot magától felugrani és ha nem tud magától feljönni akkor a lemenés se egyszerű :D 5-6 hónapos korától alszik velem:)de ha még 8-14 hetes nem kéne azért veled aludnia ugye a szobatisztaság miatt az ismerősömnek ágyba kakilt a 12 hets kutyuja(szivacs ágyon alszik az ismerösőm oda feltudot menni a kutya)
2014. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom leszoktatni, csak amiatt aggodok, hogy levinnem 2 orankent plusz alvas elott is, de ejjel nem piszkitana oda? Mivel meg kicsi.
2014. júl. 3. 00:07
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Hármas vagyok!A kutyám csak engedélyel jöhet fel de így is sokszor lemegy valahogy jobban szereti a padlót(ágya is van)
2014. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom! :) Akkor az agyam mellett csinalok neki kuckot es ha mar nem lesz olyan pottom es a szobatisztasag is megy akkor feljohet. :)
2014. júl. 3. 00:09
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Egy kutyának semmi keresnivalója a falkavezér helyén.

Bár te nem leszel az, ezt garantálhatom.

2014. júl. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez hulyeseg, nem ezen fog mulni es koszonom a bizalmat… keress ra mennyi ember alszik a kutyajaval es megis megvan a falkavezerseg. Amugy meg nem ez volt a kerdes olvasd el meg egyszer…
2014. júl. 3. 00:23
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Kertes házban lakunk nagy udvarral (1200 négyzetméter), a kutyusom mégis bejöhet, de kint is bent is van. Nem kistestű kutyáról van szó (német juhász, boxer). Eldönti éppen hova van kedve, jár-kel. A házban tudja, hova szabad mennie, hova nem, egyedül a nappali és édesanyámék hálószobája a tabu. Én a saját szobámba beengedem, oda fekszik ahová akar, de az ágyamra nem engedem fel, és neked is azt tanácsolom, hogy ne tedd! Mikor beszoktattuk az első héten felengedtem, de inkább le is szoktattam, mivel egyrészről így is minden tele van kutyaszőrrel, másrészről büdös lesz az ágyad és vakarózni fogsz nagyon. Nagyon tiszta a kutyám és fürdetve is van, de akkor is kutya, szaga van és a ház többi részén bőven elég... Nagyon kutyaszagú lesz így is minden, az ágyadba szerintem ne szoktasd.
2014. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso, hogy kifejtetted. :) Megprobalni mindenkepp meg fogom, de ha veszes lesz akkor marad az agyam mellett. :D
2014. júl. 3. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!