Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elnézőek vagyunk egy...

Ha elnézőek vagyunk egy kölyök engedetlenségével, hogyan tanulja meg, ki domináns, és hogy mindig szót fogadjon?

Figyelt kérdés

4 hónapos német juhászom van, sok kérdést tettem már fel.


Hogyan találjam meg az egyensúlyt az engedékenység, és a dominanciám megtartása között???


Okos kutya, de sokszor nem akar szót fogadni. Ha ráhagyom, nem az fog rögzülni benne, hogy ő irányít?


2014. júl. 3. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vagyis tanul, de csak akkor érdemes odamenni, ha bünteted is. Kölyköt viszont nem biztos, hogy megéri.
2014. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

na igen, de ha nem megyek utána, akkor hogyan tudom jelezni számára, hogy nem jó, amit csinál?


Amikor odajön, mindig dicsérem, de ilyenkor, hogyan tudom leszidni, vagy büntetni, amikor fut az ellenkező irányba?

2014. júl. 4. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!