Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a szuka és még sem...

Tüzel a szuka és még sem ragadnak össze. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Hoztak egy kis yorkit a kan kutyámhoz, a gazdija azt mondta hogy 100% hogy tüzel, de még sem ragadnak össze, és a kan kutyám "be se talál a lyukba" nem tudom mitől lehet ez, korábban is jártunk már ír, de van amikor szinte egyből össze ragad a szukával. Az én kanommal lehet a baj, vagy esetleg a szuka nem tüzel? Szegénykém folyamatosan próbálkozik, és ha abba hadja akkor a szuka tolja oda a fenekét, meg nyalogatja a kutyámat, ebből gondolom hogy tényleg tüzelhet, de akkor miért nem ragadnak össze?

2014. júl. 3. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem akkora marha, mint a gazdája... Egyébként a kutyáknak nem muszáj összeragadniuk, de ha alapból nem találja a szukát, kár próbálkozni...
2014. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm.. bár ettől most nem igazán lettem okosabb hogy mi lehet a baj, és főleg nem hogy mitől marha a gazdája.. Szerintem attól mert valaki nem magolta be a "Kutyák Tüzelése" című könyvet, még nem akkora marha mint ahogy te állítod, de gondolom te mindent tudsz erről, azért nem fejtetted ki bővebben.
2014. júl. 3. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan.

Egy tenyésztő nem itt kérdezget, hogy miért nem ragadnak össze. Ergo szapizol.

Ha te magadtól nem jössz rá erre, mit magyarázzak neked, kérdező?

2014. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem attól mert van egy kan kutyám, az ismerősömnek pedig egy szuka kutyája, és össze engedjük őket, ettől még messze nem vagyok tenyésztő.. de továbbra is köszönöm az értelmes válaszokat.
2014. júl. 3. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

pontosan nem vagy tenyésztő, hanem szaporító, attol még hogy nem a tiéd a kutya, csak hozzá járulsz egy újabb felesleges alomhoz

nézz utána mi a különbség a tenyésztő és szaporító között...

2014. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Húzz el dolgozni, nehogy már a kutyád tartson el! Azért nem talál be, mert selejt a kutyád. Gondolom semmi papírja, hogy örökít-e valami genetikai rendellenességet, pár tízezerét megvetted jófogás.hu-ról. Nem tenyészkant vettél, hanem egy hobbi kutyát, hobbi célra, nem pedig tenyésztésre (bocsánat, amit te csinálsz az nem tenyésztés, hanem kutyaszaporítás). Selejt kölyköket szeretnél neki, vagy mi?
2014. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Felvilágosítalak,ha már nem olvastál utána:sem a kan,sem a szuka NEM élvezi a szexet,nem öröm,inkább kellemetlen nekik.Ne magadból indulj ki!A kutya ösztönlény ugyanis.Nem azért csinálja,mert szeretné és élvezet neki,sőt még édibédi kiskutyuskákat sem szeretne.A legerősebb ösztön a fajfenntartás ösztöne,ezért keresi a tüzelő szuka társaságát.Legjobbat akkor teszed vele,ha mielőbb elviszed ivartalaníttatni. Nem szükséges életében egyszer sem párosodnia ahhoz,hogy boldog élete legyen.Hidd el,nem fognak hiányozni neki a tökei.
2014. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem számoltam, hogy a mai és tegnapi napon összesen hány hozzád hasonló, tévhitben élő gazdinak mutattam meg ezt a linket, de itt van, olvasd el! Ne zsákmányold ki a kutyádat! Főleg, ha nem is törzskönyvesek. Honnan tudod, hogy nem testvérek egész véletlenül? Vagy egyéb rokoni kapcsolatban is állhatnak... a yorki amúgy is egy agyonszaporított fajta, és sok betegségre kell szűrni őket, pl patellára. Ha már szaporítani akarsz, legalább a jövendőbeli gazdikkal ne csessz ki, és vizsgáltasd meg a kutyádat, mert lehet, hogy alkalmatlan a tenyésztésre. (vagyis a szaporításra jelen esetben)


[link]

2014. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy nem vagy tenyésztő, csak egy szaporító aki ráadásul buta mint a föld, mert még a google sem ismeretes számodra. Ivartalanítsd a kutyádat, mindenkinek úgy lesz a legjobb.
2014. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D évek óta regisztrálva vagyok már ezen az oldalon, de még mindig meg lepődök azok hogy léteznek ilyen emberek, mint akik itt is kommentáltak. Válaszolt bárki is a kérdésemre? Nem! Akkor minek írtok? Kérdezte bárki hogy mi a ti véleményetek rólam úgy hogy nem is ismertek? Mind a két kutya törzskönyves.. csak hogy tisztázzunk egy két dolgot, mind a két kutya rendszeresen van hordva állatorvoshoz, akár oltás, akár csak rutin vizsgálat miatt. A két kutya teljesen más győztes vérvonalból származik, nem pedig jofogásos 30ezres kutyák. Voltak már kiskutyák, és egyik sem volt selejtes, sőtt.. van olyan kölyök amelyikkel díjat nyertek, de ebbe nem bonyolódnék bele mert 1.. senkinek semmi köze hozzá, 2.. messze nem ez volt a kérdés. Szóval. Aki olyan kommenteket írt, aminek semmi köze a kérdéshez, az tehet egy szívességet, és elmehet a b*dös p*csába. Érdekes, üzenetben tudtak normális válaszokat írni, csak azok akik ott írtak, úgy voltak vele hogy nem alacsonyodnak le arra a szinte amit ti itt ki provokáltatok magatok. Nem fogom elvinni ivartalanítani, ti se mentetek el kiszedetni a méheteket, és levágatni a f*arkatokat. De ahogy ezen túl vagytok, szóljatok és megfontolom az ivartalanítást
2014. júl. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!