Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a tegnap...

Miért csinálja ezt a tegnap utcáról befogadott szuka kutya?

Figyelt kérdés

Tegnap befogadtam az utcáról egy kis termetű, fajtisztának tűnő (pekingi palotapincsi) szuka kutyát. Pár napja kóborolhatott, többen is mondták, hogy látták, hogy kitették egy autóból.

Ma reggel arra lettem figyelmes, hogy azt csinálja, hogy felugrik az ágyra, a takarót maga alá gyűri, és a "magáévá teszi". Miért csinálja ezt, ha szuka? A válaszokat előre is köszi.



2014. júl. 3. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Nekünk csak kölcsönben volt kutyánk, akiknek külön volt egy párnája, a szerelmetes párna, és az csak az övé volt, éas azzal is csinálta pedig ö is lány volt.Vegyèl neki, vagy egy régi párnát aggy neki,és mikor az ágyon akarja csinálni akkor vidd oda a párnához,(vagy rongyhoz)
2014. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azt nem tudod, hogy miért csinálja?
2014. júl. 3. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
dominancia, idegesség, feszültség levezetés
2014. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert valszeg egy túltenyésztett darab.
2014. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Kedves utolsó, ezt keverék kutyák is szokták csinálni. 3. válaszoló mondja helyesen.
2014. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
A mi ivartalanított kis termetű keverék szuka kutyánk is csinált ilyet, éspedig a szintén ivartalanított kan macskát támadta le vele. Mi se annyira értettük, hogy miért.
2014. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

3. vagyok

mi 7 éves ivartalanított keverék szukánk is csinálja, azokon az embereknek a lábán akiket maga alá rakott a rangsorban, nekik szót se fogad (főleg idegenek)

2014. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Dominancia. Ivartalanított 25kg-os szuka kutyánk vígan megteszi ezt egy 50 kg-os ivarképes harci fajtájú kannal, mert akkor ismerkedtek meg amikor a kan kölyök volt, és akkor alá került a rangsorban.

De szukát is "támadott már le".

Aki hagyja h megtegyék vele, az alatta lesz a rangsorban, ennyit jelent. A takaró meghágása szerintem pótcselekvés lehet.

2014. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. júl. 3. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
a pekingi pincsi inkább tibeti spániel lehet :( nekem is van, csak kan, és ő is maga alá gyűri a nagyobb plüssöket, pokócokat, párnákat. Dominancia jele, én nem is tűröm. Először vicces volt, aztán amikor rájöttem, miért csinálja, már rászólok. Emberekkel abszolút nem agresszív, és általában kutyáknál is a nagyobbakkal szemben "védi meg magát", de sokszor nekimenne, ha hagynám. Domináns a kislány, vagy csak az új hely miatti feszültségét szeretné levezetni.
2014. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!