Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat milyen helyre...

A kutyámat milyen helyre vigyem lemozgatni, hogyha az utcán megugatja a kutyákat, illetve az embereket amikor közelednek? Vagy rendszeresen sétáltassam, ahol nem járnak sokan? Mert itt a közelbe nincs kutya futtató.

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 21:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ja és körülbelül fél hektárnyi területen van.
2014. júl. 7. 12:28
 12/22 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

Rendszeresen megugatja az embereket és a kutyákat amikor közzelednek.

NEM ez a jól nevelt kutya ismérve. Attól, hogy keményebb fajta, a saját területén kívül NEM szabad így viselkednie.

Nekem is "keményebb" fajtám van, de akkor sem ugat le kutyát, ha az ránktámad....

2014. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Középázsiai, aki ugat embert-kutyát, KÖZVESZÉLYES!!! Minimum szájkosár, de inkább kutyasuli!!!
2014. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát azért ha támad,akkor minimum,hogy megugatja.
2014. júl. 7. 20:40
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha ránktámadna.
2014. júl. 7. 20:40
 16/22 anonim ***** válasza:
És sétáló kutyát meg embert mi a faxt támad? Eszednél vagy, ez szerinted normális dolog?
2014. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ez nem normális!

Irány a kutya suli mielőtt megölsz valakit. Mondjuk a kutyádat. Területén kívül álló kutya ne védjen!!!

2014. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mert szerintetek egy normális kutya nem száll szembe,illetve nem védi meg a gazdáját,ha megtámadják? Nem kell kiforgatni a szavakat.Komolyan :DD Az előbb írtam,hogy ha nekünk jönne utcán egy kutya,mert meglátja az én kutyámat vagy egy ember(de erre kicsi az esély) akkor az enyém is támadna,és erre az volt a válasz,hogy egy sétáló embert,normális vagy...
2014. júl. 7. 23:06
 19/22 Imola Ágnes ***** válasza:
100%

Nem, egy normális kutya nem reagálja le, ha megtámadják őket a gazdájával. Egy NORMÁLIS KUTYA egy helyben marad, és várja azt, hogy hogyan reagál a gazda, azaz a falkavezér. Ha ő támadólag lép fel, akkor a kutya is azt teszi, de az, hogy mellőled kitámad a kutya az azt jelenti, hogy magasról tesz rád, rosszul van szocializálva, ő hozza helyetted a döntéseket, nem vagy képes vezető lenni, és TELJES MÉRTÉKBEN KÖZVESZÉLYES. Mondom ezt úgy, hogy egy 50 kg-os rotim van, aki öv-is, megvan az alapengedelmességije, és bár nem használom erre a célra, de a kihívás miatt letettem vele a terápiás kutya vizsgát is. Soha nem ugat meg más embert vagy állatot ha nem a saját területén van, soha nem támad, akkor sem, ha egy kutya ugatva rohan felénk, hanem azt figyeli, hogy én milyen parancsot adok, és megvárja, hogy én zavarjam el a másik kutyát.

TE, KEDVES KÉRDEZŐ, KÖZVESZÉLYES VAGY, ÉS SAJNOS A KUTYÁDAT IS AZZÉ TESZED.

2014. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A kérésed nem arra utalt, hogy csak támadáskor véd:

"A kutyámat milyen helyre vigyem lemozgatni, hogyha az utcán megugatja a kutyákat, illetve az embereket amikor közelednek?"

Ez nekem azt jelzi, hogy bármilyen szituban emberre-kutyára kiugat, ami NEM NORMÁLIS!!! Egy kis szobaizének elnézik az emberek...de bakker, Neked KÁJOD VAN!!!!!

2014. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!