Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a jelei a kutyai vemhesség...

Mik a jelei a kutyai vemhességnek?

Figyelt kérdés
Van egy Máltai kis kutyám 8 hónapos .. Most volt meg az első tüzelése és vártam vele míg ki ivartalaníttatom de van egy Kan kutyánk is (yorkshire) nem gondoltam hogy meg történik a "baj" de hát láttam őket összeragadva gondolom hogy viselős.. HELP !
2014. júl. 6. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Irány a doki és ivartalanítsd!

Még nem késő!

A szuka bele is halhat a szülésbe. Iszonyat fiatal nincs más megoldás csak az ivartalanítás!!

2014. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van lehetőség egy injekcióra ami elhajtja a kicsiket. Semmivel nem durvább, mintha megszülné őket.
2014. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd még most, vemhesség alatt is lehet, nagyon fiatal nem biztos hogy kibirni, és a kölykök is halva születhetnek, ne kockáztass!!
2014. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
vemhesség alatt is lehet ivartalanítani, a szukád még túl fiatal, belefog pusztulni vagy a vemhességbe vagy az ellésbe
2014. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Imola Ágnes ***** válasza:

Van egy tüzelő szukád...és van egy kanod is. Mégis miért nem gondoltad, hogy ebből "baj lesz"? Megbeszélted velük, mint felnőtt a felnőttel, és önmegtartóztatást fogadtak???

Irány az orvos, és ivartalaníts, most.

2014. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ki kell ivartalanítani... Ismerősöm kapott fogamzásgátló szurit a kutyához, de nem használt, vemhes lett a kutya. Kapott szurit, amitől majd elpusztulnak a kicsik, de az sem történt meg, ráadásul 14 kiskutya született volna belőle, de amint megtudták, hogy vemhes a kutya, kiivartalanították.
2014. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat holnap dokihoz viszem és kiivartalaníttatom ... nem is szeretnék kis kutyákat
2014. júl. 7. 14:45
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak most az a baj hogy a doki nem rendel egész héten .. (épp most beszéltem vele telefonon)csak jövőhéten lesz itt ... várhatok eddig vele ??? .. vagy már nagyon sürgős? itt a körzetben nincs más állatdoki .. meg hát nem is ismerek mást ... mit tegyek ??
2014. júl. 7. 14:53
 9/16 Imola Ágnes ***** válasza:
Pontosan mikor láttad őket összeragadva?
2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egy szuka kb 63-64 napig vemhes, ez alatt az idő alatt bármikor lehet ivartalanítani, persze jobb minél hamarabb, de ha tényleg nem tudod másikhoz vinni akkor kibir egy hetet
2014. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!