Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi tévő legyek?...

Szerintetek mi tévő legyek? Ajándékozzam el a kutyámat?

Figyelt kérdés

Hamarosan fel kell költözzek Pestre, de alig találok albit, ahová vihetek kutyát és nem a csillagos egekben van az ára.

Ahol most lakok senkim sincsen, akármi történne velem senki nem tudna vigyázni rá.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, annyira meg vagyok kötve a kutya miatt..

Jöhettek azzal,hogy gondolkozhattam volna előbb is, de máshogy alakult az életem és teljesen magamra maradtam a szülővárosomban..

Azon vagyok,hogy albérletet találjak a fővárosban, de annyira nehéz egyedül. Megszakadna a szívem, ha el kéne ajándékoznom, és tudom,hogy neki is, hiszen, ha pár napra elmegyek már akkora teljesen depressziós.


2014. júl. 7. 20:15
1 2
 1/12 Vanya Vivien válasza:
Milyen fajta?
2014. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
shih-tzu
2014. júl. 7. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Keress tovább.. Én ezt javaslom.. Sok sikert :(
2014. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem kereshetek a végtelenségig, max augusztus elejéig.
2014. júl. 7. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezeket az oldalakat ismered?


[link]


[link]


Sok sikert, és kitartást!

2014. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Én biztos nem ajándékonám el! Keress, keress, keress biztos találsz olyan albit! Mi is most a lakásunkat egy kutyásnak adtuk ki, nem is olyan drágán! :))(Pesten)
2014. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy találsz majd albérletet. Az alberlet.hu-n még szűrni is lehet aszerint, hogy engedik-e az állatokat vagy sem. A telefonban rögtön rá kell kérdezni, hogy az édibédi, szobatiszta, nem szőrhullatós, oltott, féreghajtott, bla-bla kutyuskád is jöhet, ugye? És akkor hátha megenyhülnek. Azt is lehet mondani, hogy eddig is albérletben voltatok és nem volt semmi gond.
2014. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma kettot hivtam, egyikbe sem lehet kutyat vinni. Elkeseredtem mar elegge.
2014. júl. 8. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Te is feladhatsz különböző oldalakon hirdetést miszerint szobatiszta, jólnevelt, nem ugató, etc. kutyával bérleményt keresel. Nagyobb az esély a találatra, ha te is aktív vagy!
2014. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mar megtettem, ki is emeltem a hirdetest.
2014. júl. 8. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!