Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás lányok és srácok...

Kutyás lányok és srácok nektek fontos hogy a párotok is kedvelje a kutyáitokat, vagy szeresse a kutyákat az állatokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem elég nehéz is lenne az együttélés, ha gyűlölné a kutyámat. Olyanokkal nem is kezdek, akik utálják az állatokat.
2014. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

a volt párom nem azt mondom hogy utálta de egyáltalán nem szerette a kutyámat, és sokszor beszólt hogy minek foglalkozok vele ennyit stb...nem ezért mentünk szét de ez miatt volt pár veszekedésünk

A mostani párom, igaz ő macskák között nőtt fel, de imád minden állatot, mikor el jön hozzánk mindig magától hátra megy üdvözölni a kutyusomat és sokszor ha megyünk sétáltatni szereti ő vinni, foglalkozik vele, tanítja nagyon imádják egymást :) és mit ne mondja ez ezerszer jobb így mint úgy :)

2014. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos,de azért ne utálja őket!Mert ha választanom kéne a párom és a kutyám közt,nem kérdés,hogy melyiket választanám,a kutyámat!
2014. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fontos. Hosszú távon nem tudnék olyan emberrel együtt lenni, aki nem szereti az állatokat.
2014. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Fontos!!

Hosszú távon nem bírnám,hogy a párom nem szereti a kutyámat vagy olyan felfogása van,hogy a kutyának kint a helye,minek sétáltatni stb stb -.-


Sajnos nehéz így ismerkedni,de lehet én mozgok rossz emberek közt.De sajnos eddig nem nagyon volt olyan férfi aki elfogadta nekem mennyire fontos a kutyám.


De majd csak jön valaki aki hasonlóan szereti a kutyákat és nem számít,hogy bent van a lakásban és sokat foglalkozok vele :)

2014. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nek mindegy hogy kint vagy bent van e a kutya de ha bent van azt azért elvàrom hogy legyen utànna takarítva és szobatiszta legyen
2014. júl. 9. 14:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lenne fontos. A kutyám hozzám tartozik, a részem, ahogy a rossz szokásaim meg az anyajegyeim is, így tessék elfogadni engem, vagy sehogy. Ez visszafelé is igaz.

Ismerősöm csivaváját a pasija az udvarra száműzte, mert a kutyának semmi keresnivalója a házban... Hát én akkor szedtem volna a sátorfámat, az ziher.

Eleve szerintem nagyon más látásmódra, életszemléletre vall, ha valaki "szereti" vagy "nem szereti" az állatokat, és nem hiszem, hogy tartós kapcsolat lehet ilyen emberek között. Az ilyen párok tuti nem csak ebben különböznek gyökeresen...

2014. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy a kutyámat is szeressék, nem kell érte rajongani, de igenis tisztelje őt a párom, és foglalkozzon vele is, ne nézze levegőnek. Egyébként új kapcsolatban én szoktam direkt kutyás randit tervezni, amikor megsétáltatjuk, fagyizunk együtt ilyesmi, egyből sok mindent le tud szűrni az ember a másikról.
2014. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igényes kutyás maga takarít a kutyája után. A normálisan tartott kutya pedig szobatiszta, hacsak nem beteg.

Eszembe se jutna a férjemmel szedetni az udvarról a kutyagumit, cserébe ő egy mukkot se szólt, mikor a kölyökkutya összepisilte a lakást.

Mondjuk én elég féltékeny vagyok a kutyáimra (féltékenyebb, mint a férjemre más nőkkel kapcsolatban :D ) szóval eleve nem szeretem, ha más foglalkozik velük.

2014. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a baráti köröm is csak olyanokkal van tele akik szeretik. Sosem tudnék együtt élni valakivel aki nem szereti az állatokat. Főleg az én kutyáimat
2014. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!