Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás lányok és srácok...

Kutyás lányok és srácok nektek fontos hogy a párotok is kedvelje a kutyáitokat, vagy szeresse a kutyákat az állatokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 13:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ELENGEDHETETLEN
2014. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, fontos. Alap, hogy szeresse az állatokat.

Amúgy az én párom például higiénia meg takarításmániás (volt), amikor megismertem aggódtunk is kicsit, hogy a lakásban tartott kutyámmal hogy fogja tudni ezt összeegyeztetni. Aztán mire összeköltöztünk, a kutya sajnos beteg lett, amiből adódtak néha "balesetek", de mondhatom, férfiasan viselte. Néha hisztizett kicsit miatta, hogy "soha többet lakásba kutya", mire megkérdeztem (nekik kerti kutyáik voltak mindig), hogy és ha beteg kint hagynád az udvaron? Naná, hogy nem (szülei kerti kutyája is bent volt, miután műtötték például). Mondom, na látod, akkor miről beszélünk. :)

2014. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mivel az életem úgy néz ki, hogy meló mellett heti két agility edzés, heti annyi (kutyás)futás, amennyi időjárás/idő végett belefér, plusz minden hétvégén vagy verseny, vagy kiállítás, vagy túra a kutyás haverokkal, így ha nem lenne ezekben - mindben - partner, valószínűleg nem is húztuk volna idáig :) merthogy ő is kutyás. a nyaralásunk idén egy kutyás tábor lesz.
2014. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Imola Ágnes ***** válasza:
Kutyás vagyok, a párom is kutyás. Amikor megismertük egymást, közölte velem, hogy ha nem jövök majd jól ki a kutyájával, akkor most léphetek, mert esélyem sincs....azonnal beleszerettem:))
2014. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az exem tipikus vidèki volt.Kutya a kertbe,dísznek.

Ezèrt kaptam bernit,mert az jól mutat.

Arra nem szàmolt,hogy èn viszont elkutyàsodok :)

Amikor a kutya lett az èletem,ô közölte,hogy vagy a kutya,vagy ô.

A kutyàm màr 3èves :D

A mostani pàrom szerencsère ugyanilyen kutyamàniàs,mèg a mentèsekbe is beszàllt,volt,hogy 15kutyànk volt.

Imàdom ôt :)

2014. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!