Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor jó elkezdeni a Barf...

Mikor jó elkezdeni a Barf etetést? Vagy mit ajánlotok 6 hónapos kölyökkutyának?

Figyelt kérdés

Szuper prémium tápokat nem tudok venni, sem pénzem, sem lehetőségem nincs rá. (Távolság)

A szupermarketekben kapható tápok mindegyike sok gabonafélét tartalmaz, ezenkívül mindegyiktől hasmenéses a kutyám. Ma kipróbálásképpen csirkehúst adtam neki rizzsel, ( ez volt itthon) semmi hasmenés, a négy helyet kétszer volt normál széklet és a mennyiségében is döbbenetes a különbség.

Így nagyon gondolkodom, hogy váltani kéne


2014. júl. 10. 02:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megeszi akkor már adhatod neki nyugodtan
2014. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Minél hamarabb kezded annál jobb :)
2014. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És abban segítenétek, hogy hogyan tudom kiszámolni, hogy miből mennyit kell adni?
2014. júl. 10. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Kutya test súlyának a 2-3%-a kell

Ugy tudom 40%tiszta hús,30% csontos hús,30%-zöldség,gyümölcs

2014. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 5 hónaposan kezdtem a kutyával, de tenyésztők már a piciknek pár hetesen is adnak darált húst, szóval akár a kezdetektől lehet.

Ajánlom, hogy a környékeden alaposan nézz szét olcsó hús ügyben, elég nehéz találni.Én pl kacsafarhátat adok olcsóbb jóval mint a csirke, meg marhatüdőt, kacsaszívet, marhaszívet húsnak.

2014. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!