Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem ra az anyukamat...

Hogyan vegyem ra az anyukamat hogy lehesen kutyam?

Figyelt kérdés

Kertes hazban lakunk, volt mar kutyank de meghalt.

Mondtam anyukamnak hogy szeretnek kutyat, de o nem engedi.

Apukam azt mondt hogy megveszi(azt tudni kell hogy el vannak valva). Mit csinaljak ? Vigyem haza a kutyat es lesz ami lesz, anyukam majd megbekel? Mar volt igy egy cicaval, hogy csak ugy hazavittem, es mindenki megszerette.

Nagyon szeretnem ezt a kutyat!



2014. júl. 10. 15:31
 1/10 Lillus04 ***** válasza:
0%

Ezt igy nem lehet megmondani mert tudnunk(nekunk a valasziroknak) tudnunk kene hogy az anyukad engedekeny-e vagy az ellentete..Hat szerintem ha hazavitted a macskat es mindenki megszerette akkor egy kisebb kutyaval is megbekelnenek. mondd el anyukadnak, és gyozd meg hogy foglalkozni fogysz vele vigyazol ra akkor hatha:)



soksikert

remelem sokat segittettem

:)

2014. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd rá, hogy elmenjetek egy menhelyre vagy hasonló helyekre ahol lehet kutyát befogadni, hátha megenyhül a szíve.
2014. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy a kozelben nincsen menhely.

Amyukam elegge szigoru, marmint nem olyan, hogy nem enged el sehova, hanem ha valamit nem szeretne akkor nehez meggyozi ot. de probalkozok. Egy kis beaglerol lenne szo. Apukam minden ltast, jatekot, kutyahazat fizetne, sot telen megyunk francia orszagba es oda is elrendez mindent a kutyaval kapcsolatban hogy tudjam vinni.

Mondanatok valami szoveget aminek bedolnek a szu,ok ???

2014. júl. 10. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már volt kutyátok, akkor az azt jelenti, hogy anyukád szereti a kutyákat. Lehet, hogy nehéz volt az Ő számára is, amikor meghalt és nem akarja magát még egy ilyennek kitenni, de nem akarja neked beismerni? Mert van ilyen. Esetleg ezt kilehetne puhatolni, mert ezt a lehetőséget figyelembe kell venni ,ha az érzelmeire szeretnél hatni. Én félnék haza vinni engedély nélkül ,mert mi van ha nem engedi ott tartani és csak a kutya issza meg a levét?
2014. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. voltam, közben most olvastam az utóbbi hozzászólásod:

Tudom könnyű ezt független felnőtt fejjel mondani, de én teljesen őszintén elbeszélgetnék vele. Lehet megkérdezném, hogy mondja el őszintén, hogy nehéz volt-e neki, amikor a korábbi kutya elhunyt. Ha nem ,akkor kérd meg szépen, hogy indokolja meg, miért ágál ellene. Majd bármit mondd, licitálj rá ígéretekkel, de egyre vigyázz, ne borítsd ki. Ha már úgy látod ingerült, pihentesd, próbálkozz később újra.

2014. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a válaszokat. :)

Még írhattok pár ötletet.!

2014. júl. 10. 16:12
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ha a szomszédban van kutya,vidd el párszor sétáltatni,és játssz vele,hátha anyukádnak megenyhül a szíve,lássa hogy tudsz rendesen gondoskodni egy kutyusról:)Sok sikert!
2014. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik hogy megengedi :)
2014. júl. 10. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Szuper! :-)
2014. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg bebizonyítani a szüleidnek, hogy megbízható vagy és nagyon fogsz vigyázni a kutyusra. Ígérd meg nekik, hogy mindig te fogod őt etetni és sétáltatni, és nem hanyagolod őt el/unod meg. :)
2014. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!