Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki mintha egy időre megunná a kutyáját? Szerintetek elmúlik?

Figyelt kérdés
Mintha eddig jobban szerettem volna mint most. Lelkiismeret furdalásom van a kutyámra nézve. Próbálom úgyanúgy ugyanazt csinálni vele mint eddig de azt érzem hogy csak erőltetem az egészet. azt akarom, hogy elmúljon de állandóan ezen jár az eszem. Nem vagyok biztos abban sem hogy valami változott volna de mióta ebbe belegondolok ...mintha nem szeretetből csinálnám amit csinálok.Nem tudom mi ilyenkor a megoldás.

2014. júl. 11. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni egy-két ilyen nap, vagy akár több is. Én ilyenkor tartok 1-2 nap pihenőt, olvasok, kikapcsolódok, aztán újult erővel tudok belevágni, mert már nagyon hiányoznak. Na meg a jó kutyás társaság, haver is fontos, egyből más úgy elmenni, hogy megcsörgetsz egy barátot, hogy nincs-e kedve kimenni veled, és együtt sétáltattok.
2014. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Létezik, persze :) Mondom ezt én, a kutyab...zi :D

Van, hogy megunom pl az engedelmes gyakorlásokat, akkor hanyagolom pár hétig...volt, hogy besokalltam rendezvényileg, akkor csak sétáltunk céltalanul, ültem a parton, amíg a kutyám úszkált vagy botot rágcsált.

Próbálj kis szünetet tartani...menjetek tök új helyekre sétálni, ha szoktad tanítani, akkor szüneteltesd pár napig...legalább a kutya is kiéhezik kicsit rád :)

Én tegnap az esőben voltam így...csak enni mentem ki a kutyához, ő meg legalább élvezte a héten a második sétamentes pihinapot :)

2014. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2014. júl. 12. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!