Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elmentem 1 hónapra, megbíztam...

Elmentem 1 hónapra, megbíztam szomszédomat hogy etesse a kutyánkat, de mire hazaértem nem volt előtte víz sem és szerintem kaját sem kapott. De ő azt állította kapott mindig, csak ma felejtett el vizet adni. Igaza lehet?

Figyelt kérdés
kibirhatja a kutya 1 hónapig kaja és víz nélkül? Mondjuk eső volt vizet talált. De van előtte egy 10 literes vödör ami nagyon száraz volt. Tehát nem is kellet volna neki minden nap vizet adni .... Elvigyem dokihoz ?
2014. júl. 11. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lehetsz ennyire tehetetlen szerencsétlen?

Ha szarul néz ki a kutya, vidd. Ha nem, akkor meg ne hagyd ott a szomszédra, 1 hónapig egyedül, nagyon jó sora lehet annak a kutyának egyébként is. Nem gondolod, hogy egyéb szükségletei is vannak? Nem csak kaja meg víz?

Eléd is csak vizet meg száraz kenyeret dobnék.

2014. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Én pont az ellenkezőjét írtam le, mindegy, veled aztán kár is vitába szállni, fel sem fogod mit mondok.


A kutyát meg ajándékozd el olyannak, aki szocializálja, viszi kutyák közé, sétáltatja, jár vele mások közé és nem hagyja egyedül otthon egy hónapig.

2014. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
ha a kutya eletben van, akkor egy honap alatt biztos hogy kapott enni is meg inni is.
2014. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te voltál ilyen naiv, akkor az első válaszolóval vitatkozz (akivel teljes mértékben egyet értek). Úgyhogy nyugi!
2014. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Annyit nem értesz a saját kutyádhoz, hogy megállapítsd jól volt-e etetve amíg nem voltál otthon, vagy sem. :D
2014. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el dokihoz a kutyát,biztos ami biztos.
2014. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de egyedül a 6-os mondott jót. Én ha a helyzetedben lennék, hazaérve biztosan látnám a kutyámon, hogy valami nincs rendben. te kell lásd, a tied, te vagy vele. Na meg a szomszédodat is te ismered. Szerintem meg adott kaját, lehet, hogy szertelenül, de szerintem kapott a kutya enni. Nincs lefogyva, kiszáradva? Csak látod, ha valami gond lenne.
2014. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Vizet biztosan adott neki, mert a kutya még életben van. Kaját biztosan adott neki, mert a kutya még életben van.

Hogy utóbbiból mennyit adott, az látszik rajta, hiszen ha fogyott, akkor kevesebbet, mint amennyit kellett volna. Csak azért, mert vékonyabb lett, nem kell orvoshoz vinni.

2014. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy azért fogyott, mert egyedül volt hagyva és nem volt étvágya. Nem egy lepasszolt kutya halt meg így a menhelyen,mert az orvosokkal sem tudtuk életben tartani...
2014. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerosomek kutyyajara egy hetig figyeltem a sajat hazukban, csak egy het alatt mindennap korbefosta es korbehanyta a lakast a depressziotol, tehettem en vele barmit. Nagyon megtort. A kutyakert mi emberek vagyunk a felelosek, ha mar magunkhoz vettuk, gondozzuk is mi a sajatunkat.

Csakis valami nagy tragedia kapcsan, elkerulhetetlen veszhelyzetben biznam masra meg egy napig is.

Bar az enyem mindenkit szeret es barkivel ellenne, megsem biznam masra, meg egy fel napig sem.

2014. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!