Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya illik...

Milyen fajta kutya illik hozzám a horoszkópom szerint?

Figyelt kérdés
Rák vagyok, és sok helyen azt írják, hogy a rákoknak leginkább kistestű kutya való, de én inkább nagytestűt szeretnék. Olyat, aki őrző-védő szerepét biztosan végzi. Egyedül élek és úgy gondoltam, jó lenne már egy kutya. Nem lenne verve, vagy láncra kötve de nem is lenne elkényeztetve. Ráadásul nagy tere is lenne és ami szükséges az meglenne neki. Először az újfundlandin gondolkoztam, de először megkérdezlek titeket, hátha tudtok segíteni. Tudtok mondani fajtákat?

2014. júl. 11. 19:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy még a sarplaninai juhászkutya.
2014. júl. 11. 19:21
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Újfullandi nem túl jó ŐV. Roti nagyon idegen?
2014. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy el tudd dönteni milyen kutya illene hozzád, akkor ne a csillagok alapján döntsed el.


Ha rám hallgatsz, akkor keresel menhelyen egy felnőtt kutyát, aki alkalmas a házőrzésre. Fajta van bőven, de az nem garancia a képességre.

2014. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ne már a csillagjegyed alapján válassz, hanem az életmódod, anyagi és fizikai lehetőségeidnek megfelelően!
2014. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az újfundlandi maximum a kinézete miatt lehet elrettentés :D. Amúgy egy nagy bújós maci, nekünk kettő is a goldenünk mellett, a golden vérmesebb házőrző a fundikhoz viszonyítva (értds: a golden is csak összeszőrzi a vendégeket :D)
2014. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem poénból milyen kutya illene hozzám és a tacskó jött ki o.O Kifejezetten nem szimpatikus fajta számomra, szóval ennyit a horoszkópról :D

Amikor fajtát választasz akkor legelőször is azt nézd meg, hogy melyik fajtának milyen igényei vannak és te azt mennyire tudnád kielégíteni. Ha kell nézd végig az összeset vagy legyen legalább a fejedben egy kép, hogy milyen kutya passzolna hozzád leginkább, jellemben. Ha megvan akkor elmehetsz menhelyekre is nyugodtan, de ne dönts elhamarkodottan.

Ha őrző védő szerepét betöltő kutyát szeretnél akkor gondold végig, hogy milyen lehet a jelleme egy ilyen kutyának és mennyire bírnál el vele. Nem tudom, hogy ehhez, hogy jön az újfundlandi, de ha ő tetszik akkor meg le kell mondanod arról, hogy őrző-védő kutyád legyen.

Sokan összetévesztik egyébként a jelző kutyát azzal amelyik ténylegesen meg is véd téged vagy a házat. Ezen is gondolkozz el, hogy elég ha elrettentőnek tűnik, elég ha ugat vagy nem. Ha elég akkor máris nem őrző-védő kutyát keresel.

2014. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy a horoszkópoknak nem kell hinni, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a 2. sortól lefelé olvasott szövegből milyen kutyát ajánlanátok. Amúgy meg nevelés kérdése, hogy hogy viselkedik a kutya.
2014. júl. 12. 16:08
 8/10 A kérdező kommentje:
A roti nem idegen, olyan kutyám van.
2014. júl. 12. 16:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Felnőtt koromban lesz másik.
2014. júl. 12. 16:09
 10/10 A kérdező kommentje:
A leírásban egyedül felnőtt koromban fogok élni.
2014. júl. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!