Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítene? Beszólogatnak...

Valaki segítene? Beszólogatnak a kutyámra.

Figyelt kérdés

1 éve van nálam egy stafford keverék kutyus. Pórázon néha ugatta a kutyákat, de sikerült róla leszoktatnom (ha nincs pórázon akkor játszik a többi kutyával) viszont a szomszédnak is van egy kutyája (németjuhász) és akármikor ha összetalálkozunk a lépcsőházban, az enyém ugat és morog, a másik meg csöndben van és szépen megy, de az s egy aljas kis dög (egy másik kutyát már megkapott) viszont a gazdája folyton beszólogat az enyémre, hogy "Juujj, milyen kis mérges!" meg kineveti... Olyan megalázó.


Kutyaiskolába nem tudunk menni, légyszi ne jöjjön mindenki ezzel, viszont jól jönne néhány tanács, hogy mit csináljak, hogy a lépcsőházban is jól viselkedjen a kutyám ne csak az utcán... Csalódott vagyok :(



2014. júl. 12. 21:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem sértődöm meg és köszönöm a válaszodat. Igazad van, tudom, hogy nem vagyok tökéletes, több önbizalom kell, meg hogy nagyszerű dolog a kutyasuli, de jelenleg nincs pénzem rá (meg azt se tudom melyik lenne jó, mindenhol ellentmondásosak a vélemények, a Cerberost néztem de azt is sokan lehúzták).


De mondom, rengeteget foglalkozom a kutyával meg viszem társaságba és fejlődik (én is :D), meg nem kényeztetem el. Ja és nem, nem sértődöm meg mindenen, lehet h kicsit rosszul fogalmaztam :D Csak egyszerűen a bunkó embereket nem tudom megérteni/elfogadni.

2014. júl. 13. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!