Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 hónapos németjuhász...

Szucsek kérdése:

Van egy 5 hónapos németjuhász szuka kutyám, és még nem áll a füle?

Figyelt kérdés
van amikor az egyiket 1-2 napig felemeli de a másik viszont csak akkor ál fel amikor erőlködik pl: mikor sétálunk és erősen húz engem...régebben olvastam olyat is, hogy a füle belsejét ecette, vagy ecetes vízzel kell kenegetni..kapja a csonterősitőt rendszeresen..mit csináljak vele??

2014. júl. 13. 10:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
van amikor váltogatja a füleit, mert felszokta éllitani, többnyire akkor, amikor sétálunk de akkor is a másikat...4 hónaposan még így nézett ki.. [link] az eggyik ismerősömnek is ez a problémálya volt, neki is így állt, és nocsak [link]
2014. júl. 14. 16:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Időpont ma 13:32

Vajon mennyi kölyök nj-t láttál életed során?

Nem minden nj-nek állnak a fülei 3-4 hónaposan. A kicsi, vékony fülek fel is állhatnak és csak fogzáskor billegnek. A nagyobb méretű fülek, a húsos, nehéz fülek akár 7-8 hónapos korig nem tökéletesek. Azok között szokott lenni olyan is, hogy gyönyörűen áll a fül és futáskor, ugráskor lehet látni, hogy billeg a teteje. Arra mondják, hogy "laza" a fül.

2014. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
sok nj láttam, de Te pontosan leírtad, hogy milyennek kéne lenni a fülének: billegnek. igen, de nem "tőből", hanem kb. a felénél-egyharmadánál.
2014. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha még nem áll a füle mert az én nj. szuka kutyámnak kb. 6 hónapos korába állt fel ,,rendesen" a füle. Bár elég nagy nyúl fülei voltak:p Most 8 hónapos (1 hét és 9 hónapos) és szerintem túl van méretezve >.< (marmagasságban, nagyobb mint lennie kéne)
2014. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*korában
2014. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!