Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Hogyan beszéljem le a barátnőmet a szaporításról?

Figyelt kérdés

Már rengeteg érvet mondtam neki, ami ellene szól. Van három német juhászuk, azok közül egy diszpláziás. A többi viszont teljesen egészséges, törzskönyvezett. Az ő kutyáját 80000ert vették tenyésztőtől, hogy ne legyen beteg.

Értenek a kutyákhoz meg jó emberek, nem arról van szó.

A pénzzel hiába jöttem neki, náluk az nem számít. Mondtam mennyi kutya van a menhelyeken, utcán stb. Erre azt mondta hogy mindent elrontok meg féltékeny vagyok, mert nekem kan kuvaszom van így ki van zárva a kölyök. Meg persze a szokásos "ismerősöknek adjuk" duma.

Imádja a kutyákat. Nem tudom mivel győzhetném meg. Még van idő. A kölyök (mert kölyök kutyáról van szó) még csak fél éves. Kb egy év van még addig de a legnagyobb baj hogy ebben nem is ő dönt hanem a szülei. De először őt kéne meggyőzni róla, hog y ez nem is olyan "szuper" dolog.



2014. jún. 22. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mutass neki listát arról mit kell előtte csinálni:

Tenyészszemle

Kiállítás

Szűrni a kutyákat

Kennel név kiváltás

Sokat kell hozzá tanulni

2 hétig otthon kell lenni az alommal

Herpesz oltás kell a mamának, jó minőségű táp

Chip,oltás,törzskönyv a kicsiknek

Infra lámpa,ellető láda a szüléshez

3 ultrahang

Genetikai vizsgálatok

Hirtelen ennyi jut eszembe december még kell egy csomó minden

És ha a mamában megakad a kicsi császár amikhez készen létben áll az orvos

Ha elmegy a teje még éjjel is 2 óránként kell etetni.

És rengeteg tapasztalat kell hozzá.

És elég erő ha meghal egy kiskutya.

2014. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mutass neki szaporítóknál készült képeket. Mutasd meg neki, milyen beteg kutyák vannak. Számoljátok ki együtt, mennyi pénzzel jár egy alom felnevelése. Vidd el több menhelyre, beszéljetek a menhelyek tulajdonosaival.

Magyarázd el neki, hogy ha jól akarja csinálni, legyen tenyésztő, kennellel, kennelnévvel, engedéllyel, megfelelően szűrt tenyészkutyákkal, stb.

2014. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha a szülők döntenek, akkor miért a barátnődet akarod meggyőzni?
2014. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Fogd meg és kezdjetek el a német juhász fajtamentésnek segíteni. Nem kell fizikailag elmenni csak hirdetéseket feltenni, ellenőrizni dolgokat. Talán ha nap mint nap a saját szemével látja mennyi a kidobott kutya, ha megtapasztal pár sokkoló dolgot, elgondolkozik.
2014. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért szeretném őt meggyőzni, mert akkor ő talán hatással lenne a szüleire. Mégsem mehetek oda a szüleihez hogy ne szaporítsatok!

De szerintem ezek be fognak válni :)

2014. júl. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!