Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim el akarják vinni a...

A szüleim el akarják vinni a kutyám, mivel győzzem meg őket, hogy ne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondoskodj róla.
2014. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoskodom róla, az ok amiért el akarják vinni, hogy folyton kaparja éjszaka az ajtót és ugat. Pedig agilityzni járok vele, és napi 2-3 órát is foglalkozom vele, rengeteg trükköt tud.
2014. júl. 13. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Én megszöknék kutyástul és ameddig erről a butaságról nem tennének le,addig vmelyik barátomnál lennék vaagy tartanék egy jó agymosó beszédet a kutya érdekeiről és a sajátjaimról! :D
2014. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engedd be a lakásba/házba, és akkor nem fogja kaparni az ajtót. Nem te írtad ki azt a kérdést, amiben hajnal 4-kor kapar a kutya?
2014. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem engedhetem, mert van két öcsém (ikrek) és mindketten allergiásak a kutyaszőrre, így csak az udvarban tarthatom (így is örültem, hogy nem kellett mennie a kutyának, mikor allergiásak lettek).

De igen, én írtam :(. Ma éjszaka a teraszajtónál található szúnyoghálós ajtót kitépte a helyéből :(

2014. júl. 13. 18:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Csináljatok neki egy zárható kennelt, ahová éjszakára bezárjátok.

Még mindig jobb, mintha meg kellene válnod tőle.

2014. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csendben állj az ajtó előtt, amikor meghallod, hogy kezd kaparni ronts ki mint az őrültek egy kövekkel töltött flakonnal a kezedben és jó ijeszd meg. Többet sem fogja csinálni.
2014. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Felvetem a kennel otletét a szuleimnek, ha kell beleszállok en is, amennyire lehet.

Valamint ezt a flakonos dolgot is kiprobaljuk.

2014. júl. 13. 19:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kennelbe is fog még ugatni pár napig éjszakánként amíg meg nem szokja, de legalább az ajtókat nem rongálja. Szépen, türelmesen, dícsérettel, jutalomfalattal és játékokkal szoktasd majd az új helyéhez, akkor nem büntetés lesz majd számára a bezárás. Sok sikert!
2014. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meglesz! :)
2014. júl. 13. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!