Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem picit segíteni...

Tudnátok nekem picit segíteni pitbullal kapcsolatban? ( többi lent )

Figyelt kérdés
nem tudom sajnos hogy ezt a fajta kutyust lehet e kapni magyarországon . american bully classic néven fut ha jól találtam meg . de most ennek mi a magyar megfelelője vagy hogy fogalmazzam.... például beírom googleba hogy pitbull és egyáltalán nem találok hozzá hasonlót vagy rosszul néztem . segítsetek légyszives. csak érdeklődés céljából írtam ki a kérdést hogy felvilágosult legyek .

2014. júl. 13. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,amit belinkeltel, ugyanigy nez ki egy angol staffordshire bull terrier, atlag 15-18 kg kozotti, alacsony, terd alatti massziv, orokmozgo izomgolyo:) Nekem is az van, imadom:)
2014. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

1: a staffbull hivatalos neve staffordshire bullterrier csak így egyszerűen, nem angol staffordshire bullterrier

2: a staffbullnak soha a büdös életben nem volt vágott füle

3: staffbull: [link]


bully: [link]

4: ha megnyitod a második linkelt képet és figyelmesen elolvasod az URL-t benne is van: abkc-ukc-registered-classic-american-bully-open-for-stud


Nekem is van staffbullom, és még meg is tudom különböztetni más fajtáktól.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, tudtommal jelenleg itthon nincs bully, külföldről tudsz venni kb egy komolyabb használt autó áráért

2014. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
jajjj köszönöm hogy segítettetek nekem ! nem mostanság, de majd a jövőben tervezem hogy egy ilyen szép kutya tulajdonosa leszek . csak sajnos most az időm nem engedi meg . így várok addig amikor majd végre tudok sokat foglalkozni vele . nagyon fontos a törődés a kutyákkal főleg ezzel a fajtával mert hajlamosak vaddá/agresszívvé válni ha nem nevelik meg őket. de tényleg minden az időn múlik, nekem ha kutyám van azzal törődöm és szívem lelkem bele teszem ezért is érdeklődtem hogy majd a későbbiekben tisztában legyek milyen kutyám is lesz nekem !
2014. júl. 18. 16:39
 14/15 A kérdező kommentje:
egyébként elfelejtettem írni, körülbelül 10, 12 órát tudnék naponta vele lenni . ezzel nem lenne probléma . más kutyákkal hogyan lehet összeszoktatni ezt a fajtát ? és javasoljátok a kutyasulit ?
2014. júl. 18. 16:43
 15/15 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb kezded az összeszoktatást más kutyákkal (és főleg más fajokkal), annál jobb.

A kutyasuli meg mindig ajánlott, akkor is, ha Te meg tudod tanítani mindenre.

Ő szocializálódik, és mindkettőtöknek egy kellemes program.

2014. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!