Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutalomfalat? Kutyakeksz?...

Jutalomfalat? Kutyakeksz? Pedigree?

Figyelt kérdés
Kutyakekszet vagy jutalomfalatot, esteleg kutyafogkeféből adhatnám a pedigreet? tápból nem azt kapna a kutyám hanem acanát vagy joserát, mivel olvastam a pedigree beltartalmáról... viszont mi a helyzet a jutalomfalattal pl?

2014. júl. 14. 22:13
1 2
 11/15 KGabi0000 ***** válasza:
Ha kifizeted nekem a kolbászt akkor én is szívesen adok neki.Én ilyen rudacskát szoktam neki adni,kb 15 db rúd van egy csomagban és 300 forint nem drága és sokáig jó.
2014. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakeksz, pedigree jutalomfalat, nagy xarok, tele tartósítószerekkel, illetve színezőanyagokkal!

Süss a kutyának marha májat/szívet, hidd el imádni fogja, és EGÉSZSÉGES! Egyébként ezeket nyersen is lehet a kutyáknak fogyasztani, csak nem túl higiénikus az embernek jutalomfalatként adagolni :)

2014. júl. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajtot adok neki vagy főzök májat.
2014. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Leértékelt virslit szoktam venni, és megy a fagyiba. Fagyottan jobban is vágható, és lényegesen olcsóbb, mint a pedigree. Persze ki mire használja, én már a neve alapján is csak tanuláshoz használok jutalomfalatot, csak úgy nem kap semmit nálunk napközben, így az is szempont, hogy nem kell rágni, és mivel nem száraz így nem szomjazik meg 10 percenként.

Nyerssel etetek, így minden nap kap csontosat ha ezen kívül is rághatnékja van akkor kiválaszt magának egy szimpatikus fadarabot.

2014. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kutyafogkefe...na a Pedigreenek csak a neve az, gyakorlatban beleragad a fogukba, szóval fogtisztításként felejtsd el.

Én most álltam át a nyers etetésre (illetve disznóhús főzve), jelenleg az öregebbik kutyám után maradt extra tápot használom jutalomfalatként, később még gondolkozom, de valószínű valami hasonló megoldáson maradok illetve még szárított húst szoktam használni. Nálam fontos, hogy ha nem otthon vagyunk, száraz jutalomfalatot használjak, ezért nem virslizek, virsli max csak extra feladatoknál van jutalomként.

2014. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!