Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden bolhanyakörv ennyire...

Minden bolhanyakörv ennyire büdös?

Figyelt kérdés
Itt fekszenek mellettem, de én már émelygek. Hogy tudják szegények elviselni? Hisz nekik sokkal érzékenyebb a nózijuk. Enyhül a szaga pár nap után? Az viszont jó, hogy sokkal nyugodtabbak, mióta feltettem és nem vakaróznak.
2014. júl. 16. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Egy picit enyhul, de ezekszerint jo minosegu a nyakorv, egyszer vettem egyet es semmi szaga nem volt, nem is hasznalt..fel eves kor alatt ezert nem is szabad nyakorvet adni cicara, mert tul eros nekik :)
2014. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Foresto teljesen szagtalan. Általában az összes olcsóbb nyakörv nagyon büdös, és mellette semmit sem érnek kb. Egyébként igen, enyhülni fog a szaga, ahogy meg ki a hatása, szóval pár nap után...
2014. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt úgy hívják, hogy Dolfi. Biztosan hat, mert nem vakaróznak a kutyák, de én továbbra is érzem, már össze van szorulva a torkom, nem hiszem ,hogy szegény kutyák nem érzik és nem kellemetlen nekik. Messziről árad belőlük a szag. Most tök nyugodtak, de lehet azért, mert mindenféle külső ingert elnyom ez a vacak.
2014. júl. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!