Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fognak megszólni a szőrös...

Nem fognak megszólni a szőrös ágy miatt?

Figyelt kérdés
Utazom egy hétre külföldre, és találtam egy lakás-kert kutyapanziót, ahol igazán jól érzik magukat a kutyáim. Viszont vagy egy eléggé nagy ágyuk, amibe közösen aludnak, gondoltam elviszem, hogy otthoni szag legyen rajta.. Hiába mostam, keféltem ki még a szőrük ugyanúgy bele van ragadva. Nem szólnak ezért a panzióban? :S
2014. júl. 17. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Veszel széles ragasztó csíkot. Celluxot ,pl. És azzal kiszeded a szőröket az ágyból. Ezt nem csak utazáskor kellene megtenned.
2014. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nem vagyok igénytelen, hiába próbálok hengerrel végig menni rajta, nem akar kijönni. Egész egyszerűen bele van ragadva. porszívózni is próbáltam, nem egészen sok sikerrel.
2014. júl. 17. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam kevés igényesebb ember van, a kutya ágya mégis folyton tiszta kutyaszőr. ez van :D libatollas nem lehet ugyebár.
2014. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tulaj még örülni is fog neki, hogy nem az ő szőnyege lesz tiszta kutyaszőr, hanem lesz fekhelyük a kutyáknak.


1-es biztos csupasz kutyát tart, mert ha nem, akkor tudhatná, hogy akármit lehet csinálni a fekhelyekkel és a szőnyegekkel, bizony ahol kutya van, ott kutyaszőr is lesz.

2014. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 12:02

Kutyaszőr lehet. Csak éppen ki is lehet szedni. Rendszeresen kell csinálni. Szőnyeghez van a porszívóhoz fej, ami kiszedi pl. Persze, nem havonta egyszer kell nekilátni.

2014. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de úgy néz ki, hogy neked tényleg nincsen kutyusod. Többeknek nagyon köszönöm a választ. Azt hiszem még rászánok egy mosást és fél óra porszívózást.
2014. júl. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!