Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy ilyen a kutyám?

Miért van az hogy ilyen a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves angol törpespánielem, nagyon berátságos, szeretetre méltó, okos, de csak azzal akit ismer. Ha valaki idegen jön azt nem engedi be, ugat rá, morog, és védi a házat.
2014. júl. 17. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, védi a területét. Az én kutyám is ilyen szerencsére. Eltűri azt, akit mondok neki.
2014. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha akkor csinálja, amikor nem vagy otthon, vagy nem nyitsz ajtót, akkor normális. Ha akkor is csinálja, ha kinyitod az ajtót, akkor nevelési és rangsorbeli problémáitok vannak.
2014. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 miamiu ***** válasza:

hacsak nem direkt erre tanítod szerintem nem jó.


nálunk a ház a gazdi és a család területe, ahova azt engedek be akit akarok, akár idegeneket is. a kutya nem ugathat és moroghat rájuk, sőt nem is ugrálhat fel és nyalogathatja őket.(nem házőrzőnek nevelem)


lehet hogy a te kutyád a magáénak érzi a területet, azt hogy téged ez zavar-e az a te dolgod :)

2014. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem nincs vele baj, mert most jut eszembe hogy tesóm erre tanította és ezek szerint hatásos volt
2014. júl. 17. 11:47
 5/8 A kérdező kommentje:
nemérzi a magájénak mert erre volt tanítva, ha rászólunk akkor elvonul magának, csak az elején jelez ha jön valaki és amíg nem szólok rá addig támadhat is, de így jó mert nem mer bejönni senki mint régen
2014. júl. 17. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
A kutyák territoriálisak, védik a területüket.
2014. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végül is így mire volt jó a kérdésed?

Megválaszoltad magadnak.

2014. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kiírtam és tesóm elolvasta, és válaszolt rá
2014. júl. 17. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!