Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Federol olajról vélemény,...

Federol olajról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Két kutyám van. Egy németjuhász-kuvasz keverék, és egy német juhász. A német juhászom még fiatal neki annyira nem, de a másik kutyusom már 14 éves, és a legyek nagyon eszik a fülét, hiába tisztítom, kenem kenőccsel nem használ, pedig a kertben vannak, szabadon engedve. Nagyon sajnálom szegényt, és valami hatásos szert keresnék rá. Ahogy a fórumokon utána olvastam, sokan ezt ajánlják, kérdésem az lenne tényleg hatásos?

2014. júl. 17. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igenm, reggel este kend át neki!!
2014. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez van! Ideig óráig jó,de teljesen nem szűnik meg a probléma sajnos. Mi még annyit csinálunk,hogy neocidollal permetezzük!
2014. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez sem 100%-os. Na mind1, egy próbát megér, mert sokszor már véresre harapják..:(

Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 17. 15:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam az állatpatikában és kértem volna a fent említett szert, de ehelyett ajánlottak mást, aminek most nem tudom leírni a nevét mert nincs nálam, de tegnap már leápoltuk vele a kutyusokat, és majd megírom a nevét, ha hatásos.
2014. júl. 18. 10:42
 5/6 Melinda Emma válasza:
Évek óta használjuk a Federolt a két német juhász fülének ápolására. Minap az a meglepetés ért, hogy a patikában, ahol eddig beszereztük a szert, közölték, hogy többé nem lesz kapható (!!!???). Nem indokolták, hogy miért. Három 100 ml-es adagot vettem általában egy "legyes" szezonra, ez elég volt ahhoz, hogy megvédje a kutyák fülét a legyektől, kb 2-3 ezer forintba került össz-vissz. Kerestem weboldalakon, mindegy, hogy milyen áron, de mindenhol az van, hogy átmenetileg nem rendelhető. Tudja esetleg valaki, hogy MIÉRT??? Miért vonnak ki a forgalomból / gyártásból valamit, ami beválik az állatok ápolása során?
2022. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Neorol olaj néven megy tovább. Én a héten vettem. Ugyan az a barnás sűrű bűdös folyadék csak a neve lett más.

2023. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!