Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen kennelből vette a...

Ki milyen kennelből vette a yorkiját, kép róla, egészséges azóta? Strázsavári kennelből külön érdekelne!

Figyelt kérdés
Csak rendes tenyésztők érdekelnek, hogy hogy néznek ki az eladott kutyáik nyírva, ill. honnan jutnak ki a legegészségesebb kölykök? Hogy megkönnyítse a választást.
2010. jan. 9. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Úgy látszik, a sok yorkis közül senki nem tenyésztőtől vette a kutyusát... :-S
2010. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

ugyan az én kutyusom nem a Strázsavári kennelből való (sajnos) de a barátnőm kutyusa a Feritől van... ááá hát maximálisan csak ajánlani tudom, egyrészről a Feri nagyon lelkiismeretes, és gyönyörű kutyusai vannak, másrészről hatalmas tapasztalat van mögötte, szerintem ha megnézed a honlapját már az referencia, szóval én csak ajánlani tudom, nagyon szép típusos kutyusai vannak, és ahhoz képest hogy 'fullosan' adja a kutyákat tk-vel, chip-el és egészségügyi garanciával MEGFIZETHETŐ áron, és abszolút híve a kapcsolattartásnak barátnőm kutyusa másfél éves, a mai napig tartják a kapcsolatot, küld neki képeket, és bármikor fordulhat hozzá bármilyen problémával, bár teszem hozzá egészséges a kutyus szóval én csak ajánlom neked... ha körülnézel egy-két szaporító hasonló árfekvésben árulja a kétes körülmények között tartott kutyát... szóval akkor szerintem nem kérdés :D sok sikert a kiskutyushoz :D

2010. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jo választás a Strázsavári !!!!!!
2010. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem yorkis vagyok, de az egyik barátnőmnek az Angel of Bacardi kennelből van kutyusa!

Az ő árai is nagyon jók, és a kutyusok minősége kifogástalan, a barátnőm kicsije gyönyörű, meseszép yorkshire terrier! És egészséges, a kötelező oltásokon kívül még soha nem volt orvosnál!

Üdv

2010. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én BP-ről a Gyáli útról vettem a kutyámat. A kennel nevét nem tudom már, de ha érdekel a tenyésztő nevét el tudom küldeni priviben. A kutyám tesója az Angel of Bacardi kennelben van, ari kutyus, asszem Mira a neve, de nem biztos.
2010. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 12. 20:31
 7/7 Elanie válasza:
Az én kutyám Strázsavári kennelből van, csak ajánlani tudom, 2éves most, semmi baja nem volt, a szőre is nagyon szép, lelkiismeretes tenyésztő, és szívesen segít.
2011. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!