Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Bolhák! Mit tegyek?

S. O. S! Bolhák! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő,van egy egy éves tacskóm. (kan) S ahogy sétáltattam ma nagyon vakarózott. Ahogy hazamentünk rögtön megnéztem a szőrét és láttam,hogy özönlenek benne a bolhák! De hisz tegnap még nem volt benne, vagy én nem láttam meg. Aztán megfürdettem langyos vízben,amibe raktam bolha irtó sampont,de egy ló****-t ért kb. mert kiszedett 2-3 darab vérszívót? Aztán elővettem a bolhafésűt és azzal fésülgettem vagy két órán keresztül ami rengeteget kiszedett,de erre nekem se meg a kutyámnak sincs türelme,hogy minden nap két-három órán át fésüljem.(a bolhákat vízbe tettem természetesen nem hagytam őket elmenni!)

Na a kérdésem a következő lenne: Mi a legjobb bolhairtó szer? Mit ajánlotok? Bolhanyakörvet vegyek vagy inkább ne?

SEGÍTSETEK! SZERETEM A KUTYÁM ÉS SAJNÁLOM,HOGY SZENVED..


14/l



2014. júl. 20. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

neostomosan - FELNŐTT FELÜGYELETTEL!


majd spot-on vagy foresto nyakörv

2014. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és az egész házat tessék felmosni neostomosannal! Kutya területét meg főként!
2014. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!