Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? Fél?

Mi lehet a baja? Fél?

Figyelt kérdés
Kiskutyám lassan egy éves lesz.Ma reggel anyu levitte sétálni,de az eső zuhogott.Ruha volt rajta,de nagyrészt az is átázott.Megfürdettük,utána becsavartuk a törülközőbe.Később anyu süt a konyhában,a kutyus is ott van,én meg a szobámban.Kimegyek,benyitok a konyhába,a kutyus egyből kijött,és a legkisebb helyeket kereste,és leült.Máskor lassan kiballag és mint a lassított felvétel,úgy ül le.Most gyorsan kiszaladt,és gyorsan tette le a fenekét,és ártatlanul nézett.Szobatiszta,úgyhogy kizárt,hogy bepisilt volna,és azért gubbasztana.Nagyon nagyon elkezdett remegni,és folyt az orra.Becsavartam egy kisebb takaróba,elállt a remegés,és az orra sem folyt már.Eddig szeretett emberközelségben lenni,de most a legkisebb és legsötétebb helyeket keresi.Aztán játszottunk egy kicsit,labdáztunk,újra ugyanaz volt.Utána bementünk a nagyszobába,ott hemperegtünk egy kicsit,meg vakargattam a pociját.Aztán leültem a számítógéphez.A fürdőszoba ajtaja nyitva volt,de ott bent sötét volt.A kutyus bement,és beugrott a kádba.Eddig azt sem tudtuk,hogy be tud ugrani.:) Ott ült a sötétben a kádba,hívószóra sem jött ki.Ha meg kint van velem az előszobában(itt a gép,ezért én itt ülök) ő meg megy a sarokba és leteszi a popsiját,vagy a lábamhoz simul szorosan,és leül.Rémülten néz.Most éppen a sötét WC-ben üldögél.Máskor aludni szokott,vagy emberközelben lenni.Mi lehet a baja? Nagyon sajnálom,olyan,mintha valami miatt szégyellné magát,vagy félne.Mit tudok vele csinálni? Bichon Havanese a fajtája, fiú és 1 éves lesz.
2010. jan. 9. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Utál fürdeni, menekül előletek, nehogy még egyszer megfürödjön, ha közel megy akkor is gyanakvóan néz, hátha el akarjátok megint kapni-a kádba épp azért ment, be, mert körbenézett a gyűlölt esemény helyén.
2010. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább beteg, mint félős...

Szerintem vigyétek orvoshoz, mert ha nnyira félne, akkor nem engedte volna, hogy megfogd és becsavard egy takaróba, hanem közdött és sírt volna.

2010. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megfázott az esőben,hidegben.
2010. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is inkább szervi fájdalomra gyanakszom, mint félelemre. Vidd el dokihoz, nézesd meg.

Elsőnek meg: ha a kutya félne a kádtól vagy gyűlölné, nemhogy nem ugrana bele, hanem közelébe sem menne a fürdőszobának.

2010. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,nem szeret fürdeni,de ilyen időkben igen,mert hideg van és szereti a meleg vizet szóval tűri és szereti.Most már újra olyan bohókás most hoztam fel a másoik sétából,ugyanúgy megfürdött,és már semmi baja.Reméljük h nem is lesz!Köszi a válaszokat!
2010. jan. 9. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Pisi, kaki, étvágy milyen? Kullancs nem volt benne? Nem kapott valami spéci kaját mostanában?

Ha 1-2 nap múlva is elbújik, akkor doki, mert az elvonulás, összekucorodás betegségre utalhat.

2010. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most már minden rendben,eszik,iszik jó a széklete,és ugyanolyan kis vadócka,mint volt,nem tudom mi lehetett a baja.Azért köszi a válaszokat!!!
2010. jan. 10. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

És minden nap megfürdeted? :O

Tudod, hogy ezzel a szőrzetét és a bőrét tönkre teszed?

2010. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!