Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtartsam vagy elajándékozzam...

Megtartsam vagy elajándékozzam? Találkozott már valaki ilyen kutyával?

Figyelt kérdés
Pár napja került hozzám egy kiskutya. Anyja: német juhász és kaukázusi juhász keverék, Apja: pitbull és rottweiler keverék. Vajon mire számíthatok,mi lesz ebből a mixből?

#keverék #kaukázusi+német juhász+pitbull+rottweiler
2014. júl. 20. 23:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%

kérdező, mit gondolsz magadról?

Mindenki hülye, de a te sggedből a nap süt :)

Visszapofázni tudsz de a kiskutyától szabadulnál.

Egyáltalán, minek raktad fel ezt a kérdést, szerezz be egy bolognese, az tuti nem fog megharapni :)))

2014. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Ajándékozd el. Nagyon vad lesz, lehet vért iszik reggelire, és olyan agyhalottakat vacsorázik mint te.

Egyébként neked tényleg volt kutyád??? Akkor hogyan tehetsz fel ennyire barom, hozzá nem értő kérdést, mint aki ebet csak fotón látott?!

2014. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Az biztos, hogy nagytestű kutya lesz belőle ha felnő, jó erős állkapoccsal :)


Hány éves vagy? Mennyire vagy szigorú és következetes egy kutyával? Mennyit tudnál foglalkozni vele, képezni?


Figyelj, ha tudod magadról, hogy egy esetlegesen 40 kilós kutyát rendre tudsz teremteni és jó körülményeket, elég időt tudsz rá fordítani, akkor miért ne tartanád meg? Rendes nevelés és következetes gazdi mellett bármilyen fajta lehet mintakutya.


Én magamból kiindulva nem vállalnék be egy nagytestű kutyát, mert alacsony nő vagyok és pénzem se lenne egy akkora éhes hasat töltögetni :D

2014. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Ja még annyi, hogy a minap a futtatóban ütköztem egy rottweiler keverékkel, hát majdnem bukfenceztem egyet... Persze cuki meg minden,de nem szívesen laknék együtt egy ekkora jószággal :)
2014. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
gyerekek hát én akkorát kacagtam rajtatok :DDD mi a fenének kell veszekedni ha nem ért egyet nem ért egyet hagyjátok :D
2014. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
ha már megfordult a fejedben, hogy elajándékozod, akkor inkább ajándékozd el, olyan gazdája legyen a kutyának, aki tényleg akar vele foglalkozni.
2014. júl. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
:-D :-D
2014. júl. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát ebből a négyből egy makacsabb fajta (kau), a többi abszolút nevelhető. Rotival még nem volt személyesen dolgom, de a németjuci és a pit nem jelenthet gondot.

Határozottság, következetesség (mint amúgy minden kutyánál)! Ne hagyd, hogy ő legyen a vezér és akkor nem lesz semmiféle gondod. Ha bizonytalan vagy, látogass el kutyasuliba, kérj egy kiképzőtől tanácsot.

Továbbá mind a négy fajta iszonyú mozgásigényes, naponta fárasztanod kell majd testileg és mentálisan is!

2014. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező! Ne is foglalkozz a noname ordibálókkal, könnyű így szájhős okostojásnak lenni!

Tehát. Valószínűleg jó esély van rá, hogy egy karakán és határozott eb lesz belőle. Kan vagy szuka? Őrzővédő hajlam elég erős lesz benne, és elég nagy mozgásigénye lesz valószínűleg, de irígyellek ha megtartod, mert mind a 4 nagyon kedvenc fajtám (németjuhászom van amúgy). Mutatsz róla képet? Nagyon szépség lehet.

2014. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Wiki2001 válasza:
Igazabol az hogy elajandekozd-e ezt en nem tudom attol fugg ehhez a mixnez egy nagyon hatarozott ember kell ha te ugy erzed kepes vagy megnevelni sok sikert nekem ezek a kutyak kozul mindegyik volt roti konnyen tanithato nemet juhasz nyugod pit konnyen nevelheto csak hatarozottsag kell kau o egy kicsit a sJat feje utan megy de nagy imadni valo kutya mondom ha ugy ezzed meg tudod nevelni ezt a kutyat akk hajra de ha ketelketsz akk inkabb hagyd es ajandekozd el mert ha egy ilyen kutyat elrontasz akkor abbol na gaz lesz
2014. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!