Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtartsam vagy elajándékozzam...

Megtartsam vagy elajándékozzam? Találkozott már valaki ilyen kutyával?

Figyelt kérdés
Pár napja került hozzám egy kiskutya. Anyja: német juhász és kaukázusi juhász keverék, Apja: pitbull és rottweiler keverék. Vajon mire számíthatok,mi lesz ebből a mixből?

#keverék #kaukázusi+német juhász+pitbull+rottweiler
2014. júl. 20. 23:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
Harmadiknak, negyediknek üzenem, hogy nagy hülyeségeket mondtok. Ezek igenis veszélyes fajták és ha valaki nem tudja őket rendesen megnevelni, akkor rossz is kisülhet belőle. Nem lecseszni kell a kérdezőt, hanem örülni, hogy végre van valaki, aki ennek is utánagondol és nem csak megveszi/megtartja, aztán majd csodálkozik ha megette a fél karját. Ha látnátok egy videót, amiben valakit széttép egy ilyen kutya, azt mondanátok, hogy ostoba gazda, miért nem nevelte meg. De ha valaki nem hülye, rögtön leb@sszátok, hogy nem szeretné, nem érdemes arra, hogy kutyát tartson, rossz ember, stb.
2014. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Most így elnézve, nem csak a hármasnak és a négyesnek szánom...
2014. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg! Én is nemrég vesztettem el a kutyámat nagyon szarul éreztem magam...de 2 napja hozzám került egy kicsi és valamennyivel jobban érzem magam. És már ha mentetted jó ember lehetsz! Egy rossz helyről hoztad el ne kerüljön egy másik rosszra vagy kitudja hová.
2014. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De a 21-nek is nagyon igaza van! Ezt neked kell érezned hogy tudsz ilyen fajtával bánni.
2014. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!