Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esély hogy mini,...

Mennyi az esély hogy mini, vagy extra mini Yorkie vagy bolognese esetleg havanese kutyust ingyen találok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 15:57
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
80%
semennyi.
2010. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Háááááát, hogy mennyi az esély, nem tudom, lehet elég sokáig kell kutakodnod. Nézegesd a szomszéd országok menhelyeit, fajtamentő egyesületeit is az interneten, úgy nagyobb az esélyed!
2010. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Semennyi, bár mivel a minik és az extraminik tökéletesen kriplinek számítanak szakmai szemmel, és a legtöbbjük iszonyatosan beteges, azokat ingyen kéne adni. De mivel az emberek divatból veszik a kutyát és nem érdekli őket a háttér (például, hogy egy miniatűr kis kripli simán belehal egy szülésbe) ezért nem, hogy ingyen, de iszonyat drágán adják őket...
2010. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Egy kutyának nem a vétele a drága, hanem a tartása élete végéig. A vételára csak az első részlete ennek. A tartására lenne pénzed?
2010. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%
Miért pontoztatok le? Én már láttam örökbe fogadható "mini" yorkit. :@
2010. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

tudok mindent a kutyatartásrol hiszen már van egy bolognesem :). és szerintem egyáltalán nem kiriplik vagy mik... az én kutyusom sem beteges. öt 100ezért vettem csak ugy vagyok vele hogy ha kitudok fogni egy ilyen kutyust nem ilyen drágán akkor az jo lenne. ezért kérdeztem van e valakinek tapasztalata.



te hol fogadtad örökbe a kutyusod?:)

2010. jan. 9. 16:50
 7/33 A kérdező kommentje:
bocsi félreolvastam azthittem teis örökbe fogadtál :D
2010. jan. 9. 16:51
 8/33 anonim ***** válasza:
65%

Nincs olyan hogy mini yorki meg bolognese! Csak az agyonszaporított, betegesen kicsi példányokat nevezik így akiről gyakran lehazudnak néhány hetet! Hogy a menő, extra dolgokra vágyó emberek legyenek olyan hülyék megvegyék jó drágán! Az hagyján hogy nehezen szülnek, mert ugye kiskutya nem kell de elég sok más bajuk van!

Ha van pénzed 100ezres kutyára akkor vegyél tenyésztőttől! Nem elég kicsi neked az a 2-3 kg?????

2010. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
41%
[link] pl az ilyen az már nem jó mi, mert túúl nagy meg korcs is, ugye? -.-"
2010. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
22%

17:14-es!Neked mi bajod van??Van olyan,hogy bolognese.Ekkora hülyét!

Am meg mi a baj abban,hogy ingyen akar ilyen kutyát,és ha neki az álma egy extra mini kutya akkor az az álma,nem fújolhatjátok le miatta!!!!!

Szerintem akkor kaphatnál ingyen,és egészségesen,ha valami rokonodnak lennének ilyen kutyái és ingyen adná neked.

2010. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!