Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörv lehet folyamatosan a...

Nyakörv lehet folyamatosan a kutyán?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy kiszökik és mivel a nyakörvön van cím biléta is gondoltam fixen rajta hagyom.Valaki mindig van itthon, tud figyelni a kutyára.De most olvastam, hogy nem tesz jót neki, mert lehet véletlen felakasztja magát, tönkreteszi a szőrét, stb. Volt aki azt írta, ha nem lett volna a kutyáján nyakörv valószínű, hogy nem kapta volna vissza, stb. Ki mit gondol, érdemes vagy csak hátrány a folyamatos nyakörv viselés?
2014. júl. 21. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámon mindig van egy bőr nyakörv, persze nagyon lazán. Azon lóg neki a "személyi igazolványa". Sosem vesszük le róla, mert ha jön valaki akkor gyorsan meg lehet fogni és be mernek jönni pedig nagyon szelíd csak nagy termetű újfoundlandi és félnek tőle, pedig nem kéne :)

ami hátránya van, hogy ha szoros akkor ott a nyakörve helyén a szőr elhal és csak a bőr lesz...tehát ésszel lehet!

2014. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is fent van ugyan ezért. Textil. Ha meghempereg valamiben, akkor kellemetlen...
2014. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KGabi0000 ***** válasza:
Én csak éjszakára veszem le neki,hogy ne legyen kényelmetlen neki és a szőr ne kopjon ki annyira,de reggel mindig árakom és este veszem le neki újra.
2014. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is rajta van mindig a kutyán. Bőr nyakörv, lazán, csak épp, hogy ne tudja levenni.
2014. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szitakötő88 ***** válasza:
Az én kutyámon is rajta van mindig. Elég laza, de így is meglátszik a szőrén, de hát nem kiállítási kutya...
2015. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!