Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi, sheltie vagy pireneusi...

Mudi, sheltie vagy pireneusi juhászkutya, horvát juhászkutya agilityre?

Figyelt kérdés

Eléggé erős személyiség vagyok, ehhez mérten kellene kutyának hozzám passzolnia. Agilityre keresek magamnak társat, és mindenképp valami midi fajtát szeretnék :)

Mindent tudok neki foglalkozásbelileg biztosítani, jelenleg egy borderrel osztom meg az életem.


2014. júl. 21. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó, hát ezen felesleges vitázni. Neked szinte mindegy nekem viszont azért van 4 mudim mert mudit akarok és nem horvát juhászt, és nem azért mer há ugyanolyan mint a horvát juhász oszt még óccsóbban is megkapod. Valószínűleg nem poénból hivatalosan két külön fajta.
2014. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért külön fajta, mert beleszóltak a nacionalista érzelmek és ha nem lett volna Trianon, most egy fajta lenne a kettő.
2014. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként jó h erről vitáztok, de megjegyzendő h egy horvát juhász csak nagyon nagy szerencsével lesz midi...így nem is értem miért merült fel mint alternatíva.
2014. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!