Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak Nyíregyházán skót...

Vannak Nyíregyházán skót juhászkutya, sheltie gazdik, akik szívesen ismerkednének más collie-sokkal?

Figyelt kérdés
Gyermekkorom kedvenc fajtája ez a csodálatos kutyafajta,s mára nekem is megadatott,hogy egy idős collie-t örökbefogadhassak-így másfél éve már,hogy egy pompás,11 éves hercegnő gazdija lehetek:)Nagyon szeretnék más collie-kat,akár sheltie-ket látni,kutyusommal barátkozni,lehetőleg Nyíregyházán.Esetleg valaki?:) (Egyébként mindenfajta kutyát imádok,tehát ha valaki a kutyusának kutyatársaságra,egy-egy kutyás sétára vágyik,szintúgy nagyon szívesen barátkozunk!)Ugyanis én is abban a helyzetben vagyok,hogy hiába kutyázok gyermekkorom óta,egyetlen barátnőmnek sem lehet kutyája,pedig szívesen barátkoztatnám a saját kutyusaimat:)Ahogy jön a jó idő,jó lenne új barátokat szerezni!
2013. márc. 13. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyenlőre nincs kutyusom, de majd nemsokára örökbefogadunk egy kiskutyát az állatbarát alapítványtól. :) Elsőnek sheltiet szerettünk volna,de úgy adódott, hogy az örökbefogadás mellett döntünk, ha már önkénteskedek is ott.

Majd szívesen megismernélek titeket, még csak kiálításon láttam colliet, de nagyon tetszik a fajta.Csak mi a panel miatt nem tarthatunk sajnos :)

2013. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de szuper!Nagyon jól teszitek,az egyik kutyusom nekem is menhelyi :)Itt elérhető vagyok,üzenetet is tudunk küldeni,ahogy javul kicsit az idő,összefuthatunk majd a kutyikkal!:) És előre is sok sikert,örömöt kívánok az új kutyushoz!:)
2013. márc. 16. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendben :))

Majd ha kellene segítség, akkor fordulhatnék hozzád, mert ugyebár te már tapasztaltabb kutyás vagy :D

volt ár ezelőtt egy boxerünk aki 2 éve meghalt sajnos, de néha így is kell segítség :))

2013. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez természetes,lehetőségem szerint mindenben szívesen segítek!:)20 éve kutyázom...Vagyis,10 éve úgy,hogy saját kutyáim vannak,előtte,,csak"családi kutyus volt,akit még nem én neveltem,ellenben vele nőttem fel...:)
2013. márc. 16. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm :))
2013. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Basszus,igazán nincs mit! :D Kutyákon,kutyásokon a legszebb dolog segíteni!:)
2013. márc. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!