Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésnél lehetséges az...

Testépítésnél lehetséges az hogy a súlyzós és a fegyencedzést kombinálom?

Figyelt kérdés
Pl: ha hetente vagy kéthetente váltogatom a kettőt?

2014. júl. 18. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is így csinálom, de nem heti váltásban, hanem egy edzéskor csinálom a kettőt (adott edzésnapon az adott izomcsoportoknak megfelelőt).
2014. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van aki heti váltásban végzi, de szerintem is jobb ha pl egy edzésen belül van súlyzós és az annak megfelelő saját testsúlyos gyakorlat.. Pl hát edzésnél megy súlyzós mellé húzódzkodás, mellnél a súlyzós mellé tolódzkodás fekvőtámasz, stb...
2014. júl. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem a húzódzkodásban nemigen akar menni az egykezes hogy tudom magam hozzászoktatni erősíteni ,mert sokat húzódzkodom bár abban is hamar elfárad, pedig nem vagyok könnyen hízó sem normális testsúllyal csinálom és még sem bírom el magam egy kézzel
2014. júl. 19. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd megy, ha erre edzel, ez azért nem sok embernek szokott összejönni, nem kevés gyakorlás kell hozzá.
2014. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem menni fog :) csak tudod a fegyencedzésnél is sokat gyakorlatot mutat és mire elérek az egykezes részhez már alapból nehezebb sokkal és nem megy fáradság miatt :) de majd akkor sikerül.
2014. júl. 19. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj azzal, amiben fejlődni akarsz.
2014. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!