Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek dalmatát hasky t...

Vereskristóf28 kérdése:

Szerintetek dalmatát hasky t vagy golden retviever t érdemes venni?

Figyelt kérdés

#dalmata #érdemes #goldenretviever
2014. júl. 24. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:

miért pont ezek a fajták? Teljesen másak az igényei.

am husky*

2014. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább nyelvtanórát.
2014. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Husky tulajként azt mondom, hogy ha ezt a kérdést feltetted, akkor a saját érdekedben ne válassz hUskyt.

ők egy külön életformát igényelnek, és sajnos ezt nem mindenki tudja megadni nekik...

Meg egyáltalán te mit tudnál megadni a kutyának?

mert ha a te igényid teljesen különböznek a kutyáétól, akkor lesz pár kellemetlen éved...

2014. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen igényeid vannak és mit tudsz te nyújtani a kutyának. Huskyt első kutyának én nem ajánlanék, ahhoz ahogy előttem is írták, egy életforma, hozzáértés kell.
2014. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A dalmatának és a huskynak nagyobb a mozgásigénye, de a golden is azért igényli a rendszeres mozgást, nem egy angol bulldog! Kezdőnek hagyományosan a goldent szokták ajánlani ezek közül.
2014. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nekem is első kutya a husky, és kiváló kutyát neveltem belőle... hülyeség ez az első kutyának nem ajánlom dolgot... én inkább az ember érettségéhez, meg bármilyen hülyén hangzik intelligenciához kötném a kutyafajta választást... mert egy hülyének adhatsz te bármilyen fajtájú kutyát, képtelen lesz felfogni, hogy vele hogy is kell foglalkozni... láthatunk sok sok példát sajnos.

Attól meg ha valaki kezdő, de nem egy sötét paraszt, és még lelkesedik is az egész kutyázásért, és foglalkozni akar vele, akkor vehet bármilyen fajtát, mert idővel úgy is egymáshoz viszonyulnak a kutya és a gazdi, és a gazdi is képes felfogni az ok okozati összefüggéseket.

2014. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
így igaz, túl van misztifikálva a kezdő kérdés, de a kérdező szerintem nem nagyon olvasott utána, ezért javasolnám a goldent (persze nem árt így se az utánaolvasás).
2014. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutyát még mindig nem kinézet alapján választunk.
2014. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:51-sel teljesen egyetértek. Nekem is első kutyám husky és még sincs semmi gond.


A kérdezőnek viszont nem ajánlanám. ha a 3 közül mondani kell egyet, akkor golden.

2014. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!