Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alkalmas vagyok rá?

Alkalmas vagyok rá?

Figyelt kérdés

Természetem a suliban:nem hazudok bevallom 3-4-5 tanuló vagyok. Művészeti suliba járok most leszek 10.-kes busszal járok be a suliba egy fél óra az út busszal. Most idén körül belül délután 4-5 órára értem haza.

Természetem a suli szünetekben és (suliidőben hétvégeken): Itthon ülök és böngészgetek ennyiből áll a hétvégém és a szünetem, de van bennem annyi energia hogy sokszor kimozduljak csak nincs hova és nincs kivel néha néha elmegyek nyaralni de minden évben ugyanoda és oda (ha lenne) vihetném nyugodtan a saját kutyámat.



Ennek azért volt lényege mert szeretném tőletek megtudni hogy alkalmas lennék-e egy Yorkshire terrier eltartására.


2014. júl. 25. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A magányodat sajnos egy Yorkie nem fogja megoldani. Egyébként a kutyust oltatni, ivartalanítani, etetni, ha beteg, gyógyszerezni kell, meg sétáltatni, ezeket te is tudod, a szüleid állják a költségeket?

Ha igen, szerintem semmi akadálya. De ismétlem, ez egy kutyus, te attól még elszigetelt maradsz, hogy kutyatársaságod van.

2014. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy is elszigetelt vagyok és ebben a városban élek 10-11 éve és senkit se ismerek Édesapám kint dolgozik németbe testvérem nem keres fel sose pedig alig pár kilómeterre vagyunk egymástól (mindig a párjával van) édesanyám meg szinte itthon sincs mert ő meg a pasijával van én meg nem tudok mit csinálni sajnos az elszigeteltséghez hozzávagyok szokva nem az a célom hogy a kutya ezt pótolja de már kiskoromban is akartam és azóta is kitartóan akarok. Nekem azért IS kéne hogy lefoglaljon elterelje a gondolataimat az itthoni dolgokról mert már kezdek megzakkanni. Mindent tudok a yorkikról milyen fajta hogy kell gondozni stb... a költségeket én állnám (dolgozom) tudom kb mennyibe krülne stb... de köszönöm szépen válaszodat :D !!!
2014. júl. 25. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kutyád és mész vele sétálni sok más kutyusos embert megismersz a téma is adott egyből mert a kutya lesz. Utána jön a többi.....

Én azt mondom legyen kutyád (ha úgy érzed alkalmas vagy rá), legjobb dolog az életben.

2014. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KGabi0000 ***** válasza:
Sok embernek segített a kutya ilyen szempontból,még filmet is áttam ilyet,de vigyázz a yorkikkal,sokat szaporítanak,amik nagyon betegesek.Én inkább másik fajtát választanék.Remélem azzal tisztában vagy,hogyha "rendes" yorkit akarsz,akkor az 100.000 Ft fölött lesz,ezt jó ha tudod.Sok sikert!
2014. júl. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, bocs, nem gondoltam pl. hogy tizedikes létedre dolgozol. Elég szomorú, amit írsz a körülményeidről :(

Fenntartom, amit írtam egyébként, és nem rosszindulatból írtam, mielőtt bárki félreért.

Hát vágj bele, lehet, annak lesz igaza, aki azt írja, tudsz majd barátkozni más kutyásokkal. Sok sikert!

2014. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alkalmasnak tűnsz :)

Csak tényleg nagyon figyelj oda, nehogy szaporítótól vegyél.

Sokat fog segíteni!

2014. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:D

Igen tudom mennyibe kerülhet utána jártam azt is hogy nem szaporítóktól kell venni mindennek utána néztem :d de köszönöm :d.


1. válaszoló: én is nagyon sajnálom és bevallom sokat is sírok miatta, de ez van ez ellen én nem tudok tenni, mert édesanyámból adódó ez a helyzet, de mindegy nem ez a lényeg tudom, hogy nem rosszindulatból írtad és neked is köszönöm szépen a válaszodat.

2014. júl. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!