Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a yorski terrier...

Mit gondoltok a yorski terrierről? Jó választás lenne egy lánynak aki 11 éves kitűnő tanuló? És mindennap 5, vagy 4 órám van szeretnék egy yorskit csak nem tudom alkalmas volnák-e a tartására? Ti mit gondoltok bocsi az írás hibákért ha van benne

Figyelt kérdés

#alkalmas #kutyus tartás #vagyok-e rá
2014. jún. 29. 16:25
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos van benne bőven hiba, tehát a helyesírást azért még gyakorolni kell! A legdurvább talán a "volnák". Amúgy meg yorkshire terrier a neve, és mint terrier, egyáltalán nem könnyű eset. Ha a családod többi tagja is szeretné és hajlandóak vagytok kutyaiskolába járni vele illetve kutyaként kezelni, akkor jó választás lehet.
2014. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
89%
Ha az elkövetkező 10-15 évben minden nap (esőben, hóban, -20 fokban, kánikulában) rendszeresen viszed sétálni, naponta többször, kutyaként bánsz vele, nem mint valami cukker bébiként akkor igen. Ja, és ha nem unod meg 3 nap múlva..... és a családod is bevállalja.
2014. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
tudom de hadjuk az írás hibákat és kutya suli hát azon még sokat gondolkodom és van hugom is aki 4 éves nam tudom hogy jönnének ki
2014. jún. 29. 16:36
 4/58 A kérdező kommentje:
Én se szeretem a kutyán a ruhákat kalapot kis cipőt szerintem a kutyus úgy szép ahogy van köszi a válaszokat és még várom továbre is
2014. jún. 29. 16:49
 5/58 anonim ***** válasza:
78%

Süt az írásodból, hogy a kutyának csak a képeit nézted, de egyetlen dolgot sem olvastál el róla. Ha majd elkezdesz utánanézni, rájössz, hogy mire értettem.

Utálom azt mondani, hogy "bezzeg én", de itt muszáj. 4 éves koromtól akartam kutyát. A szüleim azt mondták, majd ha tényleg biztosak benne, hogy el tudom látni. Minden elolvastam, mindennek utánanéztem, gyűjtöttem a szakcikkeket, forintonként spóroltam össze a Kutya újságra a pénzt, azt kértem az ünnepekre is, jártam egy tenyésztőhöz segíteni ellésnél, a kicsik gondozásánál, segítettem sétáltatni, és amikor már tényleg azt látták a szüleim, hogy bármit megtennék, hogy kutyám legyen, és komolyan veszem, akkor 11 évesen kaptam egy angol cocker spánielt. Azt mondták, ahogy romlani kezdenek a jegyeim, ahogy egyszer hajnalban derogál nekem felkelni levinni, ahogy inkább a barátnőimmel megyek szórakozni, mint a kutyával foglalkoznék, ahogy egyszer is szomorkodik a kutya miattam, vagy egyszer is kutyapisibe lépnek, a kutya megy. NEM MENT, de tényleg tanultam, mint a kisangyal, a kutyát iskolába hordtam, én voltam a téren az első, aki hajnalban sétáltatott, és este mi mentünk fel utoljára. Takarítottam utána, amikor beteg lett, és hasmenése lett, sőt, majdnem a saját ballagásomról is elkéstem, mert egy műtét miatt elaltatták, és úgy volt, hogy felkel addigra, de nem kelt, én meg nem voltam hajlandó otthagyni alva. Addigra annyit tanultam már a kutyákról, főleg a spánielekről, hogy egy felnőttel is simán tudtam beszélgetni a fajtát fenyegető veszélyekről, vagy úgy általában a kutyatartásról.


Ha csak a cukimukisága miatt akarsz kutyát, kíméld meg őt a szenvedésektől.

2014. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
67%

Te lennél az utolsó, akinek kutyát vennék.

Nem azért tartunk kutyát, hogy cipőt, ruhát, kalapot (??!!) adjunk rá. A yorki egy különösen önérzetes, akaratos típusú terrier, már amelyik hasonlít a fajtára. Értem ezalatt a normál, 3 kilós kutyákat, nem a kilógó nyelvű, dülledt szemű, 1 kilós szönyetegeket.

Ne vegyél még kutyát. Én 18 évesen vettem meg az első kutyámat, aki most 4 éves.

Neked ez még nagyon korai, pláne hogy csak ábrándozol a kutyáról, de halovány pukkantásod sincs, hogy egy kutya mivel jár. Szélben, esőben, vállig érő hóban is le kell vinni, ha baj van, rohanni az orvoshoz, ivartalanítás, rengeteg oltás, nem beszélve a kutya alap vételáráról, ami nem 20.000 forint (tehát tenyésztőről beszélek).

Ha pedig kitűnő vagy, ne ejts hibát írás közben, mert marha furcsa volt elolvasni a kérdést a hibák miatt...

2014. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen helyesirással, hogy lehet valaki kitűnő tanuló?
2014. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
0%
mellesleg, az kérdés eleje, tökéletes helyesirással iródott, a másik fele, pedig szándékosan el lett ferditva. kérdezném, hogy ezzel igy mi a cél?:)
2014. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
44%
Mi a tökéletes az elején? A "Mit gondoltok"?
2014. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
Hidd el, 18 éves korodra a hátad közepére sem fogod kívánni azt a kutyát. Ha jól tanulsz, valószínűleg egyetemre mész, oda meg nem viheted. De már előtte is magával ragadhat a bulizás világa. Aztán ott marad a szüleid nyakán nyűgnek és lesznek belőle szép kis viták. :D
2014. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!