Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy taníthatnám meg magyar...

Hogy taníthatnám meg magyar vizsla fajta 1 éves kutyám sétálni?

Figyelt kérdés
Még sosem vittem sétálni.Ajándékba kaptam nemrég a kutyust, és állítólag ott sétáltatták, de ott vidéken laktak.Mi meg nagyvárosban élünk, félek, hogy minden háznál meg fogja ugatni a kutyákat, és nem bírok majd felette uralkodni.
2014. júl. 25. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor kutyasuliba vidd inkább. Mármint persze sétálni is, de ha már te se hiszed, hogy menni fog, akkor a kutyával se fogod tudni elhitetni, hogy te vagy a főnök.
2014. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vele suliba , ha van rá időd, energiád stb. Addig is otthon rakd rá a pórázt, jutalomfalattal vezesd a kertben vagy lakásban. Utcára is úgy vidd,hogy van nálad valami falat, ha el kezd húzni rántsd meg és mondd, hogy lábhoz. Utána dícséret és simogatás. Ha ez nem segít , vegyél neki fojtó nyakörvet, azzal viszont nagyon óvatosan bánj, egy mozdulattal picit rántsd meg, ha nagyon húz, megtanulja, hogy rossz neki . Olvass utána , hogy lehetne igazán jól megtanítani ezt neki, Cesar Millant ajánlom , vagyis az ő könyveit. A kutyaiskola pedig a legjobb! Az enyém is ott tanult meg igazán szépen sétálni , előtte alig tudtam elvinni...remélem tudtam segíteni:)
2014. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!