Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németországban mi a helyzet a...

Németországban mi a helyzet a német juhászkutyákkal?

Figyelt kérdés
Szeretném őket tenyészteni, És onnét beszerezni. De! Nem a pontyhátúakat! találok én még régivágású egyenes hátú munka mániás rajzos német juhász kutyát ? lehetőleg szép cser-vörös ( nem az ordas érdekelne ) Járnék vele kiállításra, de nem izgatna , hogy nem nyerne én akkor is őket fogom tenyészteni. Mert késztetést érzek arra hogy megmentsem ezt a fajtát. Itt Magyarországon olyan német juhásztenyésztők vannak hogy sírok
2014. júl. 26. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A német nyelvet kitűnően kell vágnod ha onnan akarsz behozni kutyát.Meg különféle papírok meg engedélyek, meg normális hely kell.Ahhoz hogy normális utódot kapj, normális szülők kellenek, amire kitértél te is. Olvasd el: [link]
2014. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Német nyelvtudás megvan igaz nem tökéletes de megértetem magam. Ha muszáj szerzek tolmácsot.
2014. júl. 26. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz menteni a fajtán?

A németek a legnagyobb elrontói a fajtának. Most éppen ZTP-t vezetnek be tenyészérték mérőként. Tavaly óta "B" törzskönyveznek is.

Tenyészteni pedig nem csak a kiállításon elért eredményekkel lehet.

2014. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és a költségek :)

az 1000 euró az alja !

és 5-6 000 is lehet egy kölyök :)

de hamar megérted,hogy amit akarsz ,az nem fog működni :)

2014. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
költségek nem számítanak
2014. júl. 27. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te a fajtát akarod megmenteni, akkor irány Németország, és teperj a tenyésztési felelős címért ott a klubnál. Ha pénz nem akadály, még meg is történhet, hogy eléred.
2014. júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!