Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért döntött így? :OO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért döntött így? :OO (részletek lent, kort nemet pls)

Figyelt kérdés

A lényeg hogy van egy lány akivel nem túl jól alakult a dolog, randikra nem jött el, aztán feladtam de egy idő után megtalált és elkezdtünk megint beszélgetni stb megbeszéltünk egy talit, de lemondta és ezt írta "Cicám tudom hogy egy gyökérparasztállat vagyok, de tegnap úgy szétcsaptam magam h nemtudok felkelni:(másnap, kóma... Tényleg sajnálom, sokkal rendesebb lányt is találhatnál mint én:/ jövőhét 7köznap nemjó mert osztályozók lesznek, de vasárnap ráérek, és nem esek szét szombaton ...

Ezután jól elvoltunk de nagyon is, még vasárnap előtt annyira össze melegedtünk úgy mond hogy küldött magáról akt képeket. Aztán eljött a vasárnap és nem jött el majd este egy ilyen üzenetet kaptam "Sikerült megtalálnod azt a lányt akit messzire el kellett vna kerülnöd. Az életbe nem fogod megérteni h mit miért csinálok,kicsit sem ismersz, nem tudod mire vagyok képes. A saját érdekedben ne keress többet, keress valaki mást. Nem én vagyok a te embered. Jóéjt"



2012. máj. 28. 02:13
 1/7 Macs1209 ***** válasza:
100%
hangját hallottad, élőbe (webcam) láttad?
2012. máj. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt olvasd át,nem túl hosszú

[link]

pontosan az amit veled csinált és te végig beszoptad.

itt leírják a kivédését,kb a lap felénél van a konkrétan az esetedbe vágó rész.

2012. máj. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam és nem hallottam
2012. máj. 28. 10:48
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:
A "barátnőd" valszeg egy pasi!...
2012. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem az...-.-"
2012. máj. 29. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod?:O

am hány évesek vagytok?

2012. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nax° válasza:

ne keresd tobbet,tiltsd,torold,keress mast,dobd ki,menekulj:D

megbizhatatlan a csajszi.egy kapcsolat meg ugye a bizalomra epul.benne nemlehet bizni.

2012. máj. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!