Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem tud rendesen...

A kutyám nem tud rendesen sétálni pórázon. Hogy taníthatom meg neki? ,

Figyelt kérdés
Mikor kilépünk a kapun elkezd húzni és nem áll meg addig, amíg amíg el nem érünk az utca végéig, ahol tud szaglászni. Már sok módszert kibróbáltam. Azt, hogy megállok ha húz, de nem segített, azt is kipróbáltam, hogy visszafordulok ha húz, de ez sem jött be. Még azt is bróbáltam, hogy magam mellé húzom, de semmi nem segít. Valami ötlet??,
2010. jan. 10. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fojtóra állított póráz. Ne pontozzatok le, rakoncátlan volt a kutyánk, de már tud viselkedni, és ingyenes módszer.
2010. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért kell kínozni szegény kutyákat! Persze, hogy megy mint a bolond! Végre kiszabadul ki tudja hány óra után a hülye lakásból. Te is rohansz, ha mész valahová. Az enyém is rohan, megyek utána, és hozzá igazítom a sétát, hisz miatta sétálunk nem miattam, hát akkor már érezze jól magát arra a fél órára!
2010. jan. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Esetleg még annyi, hogy ha hazajössz, a kutya örül neked, tele van energiával... na, ha abban a pillanatban elindultok sétálni, olyan lesz, mint az őrült... én először még otthon játszok 5-10 percet a kutyával, addig kiörüli magát, aztán elindulni sétálni - akkor sokkal nyugodtabban fog viselkedni, legalábbis nekünk ez segített.
2010. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sokan sajnálják a kutyát, mert fojtón van a nyakörv, vagy mert a szöges nyakörv befelé fordítva :):)

ezek a módszerek mind-mind megoldások , akkor, ha másként nem működik a séta .

a kutya nem vontató .

2010. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is folytót használok és a kutyám a kertbe lakik. Ha hazajövök, akkor hátraengedem a kertbe és egy fél órát futkozok vele, mert napközben és este előre van zárva. Elől le van neki kerítve a kert negyede és napközben kb.:2 és fél 3 órát van hátul velem és hetente 3X sétálunk.
2010. jan. 20. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!