Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is keveset foglalk...

Szerintetek is keveset foglalkozom a labradorommal?

Figyelt kérdés

A kutyás ismerőseim szerint kevés az amit foglalkozok a kutyával, hogy sokkal többet kellene.

Csak mert, hogy minden 2. nap viszem én sétálni,de akkor mindig olyan 2 órára és haza megyünk otthon még egy fél órát labdázunk.

Hétvégenként szoktunk kimenni Dunára, ha olyan az idő és meg lehet közelíteni autóval, ha nem akkor a környéket rovom vele. Vasárnaponként meg néha elmegyek vele kutyasuliba, hogy kicsit nevelődjön több ember és kutya közt.


2010. jan. 10. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem naponta kéne, de te látod, hogy mennyire van mozgáshiánya.
2010. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
valóban kevés. többet kéne foglalkoznod vele.
2010. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom kivinni mindennap, mert hétfőn és szerdán még néha pénteken, a suli után dolgozok és onnét olyan 7-8 között érek haza és nagyon fáradt vagyok. Csupán ezért van a minden 2. nap, a szüleimre meg nem akarom ráakasztani van nekik így is elég dolguk.

A kutyus meg már meg volt mikor nekem a munkalehetőség jött.

2010. jan. 10. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyámmal is kb. ennyit foglalkozom. Ezt úgy értem, hogy hetente fél órát sétálok vele, de nagy kertem van és napi 2 órát foglalkozok vele és fél órát labdázunk. Hétvégén, pedig kutyasuliba járok vele. A vizet, pedig nem szereti, úgyhogy nem szoktam úszni vinni, de kirándulni igen. Azt nagyon élvezi.
2010. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is csak kétnaponta foglalkozom az enyémmel és azt vettem észre amikor máshogy volt időm, hogy azt várja el amennyit megszokott. Az első években naponta volt időm, mikor egyetemre mentem ez változott és rövid lázadás után megszokta és már annyi elég lett neki. Pedig juhászkutya, egyesek szerint megbolondul ha napi 1 órát nem foglalkozok vele,de kiderült hogy csak az a lényeg, mit szokott meg. Persze bizonyos kereteken belül.
2010. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi minden nap vittük a kutyánkat napi háromszor, és ezt úgy oldottuk meg, hogy apám osztott műszakot vállalt. Az egész család kivette a részét. Délelőtt apámmal, délután háromkor velem, öt hat körül anyámmal és velem, este 9-kor apámmal egy órát. És ez így ment tizenpár évig.

De a vége felé, mikor idősödött éjjel is le kellett vinni, mert pisilni kellett neki. Vagy hajnali négykor, stb. Kemény volt, de imádtuk, és mindig ő volt a fontosabb. Fáradság, meg álmosság nem számított, hisz ránk volt szorulva.Napi egyszeri séta mindeképp jó lenne neki.

2010. jan. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez kevésnek tűnik, pláne h nekem is labradorom van.

Persze h megszokja, a kutyák rendkívül jól alkalmazkodnaka helyzetekhez. De attól ez még nem ideális neki. Ő nem erre lett kitalálva. Bár az is igaz, h még mindig jobb mintha semmit nem foglalkoznál vele ;o)


(bár azon meg érdemes lenne elgondolkodni h mi lesz ha mondjuk elköltözöl otthonról - valószínűleg ő még élni fog akkor...)

2010. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mit érdekel,hogy más mit mond ??

elviszed amikor csak tudod.

javaslom inkább futtasd, és vidd nagyobb kutyák közé, ha tudod, mert a két-három kutya közötti játék sokkal jobban kifárasztja ,mint 5 óra séta:)

( vannak emberek akiknek semmi sem elég )

ha a gyerekekre,családra,kutyára,alvásra ,evésre annyi időt szánnánk amennyi a mások által javasolt, napi 2 óra munkára lenne idő ???( miből élnénk ??)

2010. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem bőven elég neki ennyi:)

nyugi biztos nagyon jó gazdi vagy. Ha van kerted, akkor felesleges mindennap sétálni vinni.

2010. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem foglalkozom a kutyámmal többet mint te. Szerintem ez elég neki. Ha udvarotok van akkor szuper.
2017. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!